Denttabs hambapesutabletid 125 tk

6,90

(1 ülevaade)

Hambapesutabletid on säästlik alternatiiv tavalisele hambapastale.

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja

Product Description

Hambapesutablette kasutades hambaid mitte ei harjata, vaid poleeritakse looduslikul teel tänu ülipeenele mikrokristalsele tselluloosile. Tselluloos pärineb FSC sertifikaadiga puidult Euroopas. Nii ei muutu hambad mitte ainult säravaks, vaid siledale pinnale ei saa ka koguneda mustus ega tekkida hambakivi. Hambakivita aga ei teki kaariest. 

Hambapesutabletid koosnevad ainult looduslikest koostisosadest. Kuna tabletid ei sisalda vett, ei ole nende koostises vaja kasutada ka säilitusaineid, sidusaineid, alumiiniumit, mikroplaste jm. Toodetel on COSMOS sertifikaat.

Rohkem infot hambapesutablettide eelistest leiad meie blogist.

Kogus:
pakis 125 tk

Koostis:
mikrokristalne tselluloos, söögisooda, ränidioksiid, magneesiumstearaat, sodium lauryl glutamate*, lõhnaaine, mentool, ksantaankummi, stevia, eugenool, sidrunhape. Fluoriga tablettidel ka fluor [sisaldus 1450ppm (0,145%)].

*kookosrasva ja glutamiinhappe reageerimisel saadud aine. NB! Tegemist ei ole toiduainetööstuses kasutatava glutamaadiga! Tabletid on glutamaadi- ja gluteenivabad.

Ei sisalda säilitusaineid, sidusaineid, alumiiniumi ega nanoosakesi.

Avatult kasutada 12 kuu jooksul.

Valmistatud Euroopas.

1 hambapesutablett närida katki ning seejärel pesta hambaid märja hambaharjaga tavapärasel viisil.

Tabletid tulevad kotikeses, mis on komposteeruv.

Additional Information

Valik

fluoriga, fluorita

Brand

Denttabs

1 arvustus tootele Denttabs hambapesutabletid 125 tk

  1. K. P.

    Muidu head, aga soovin, et piparmünt ei hajuks karbist nii kiirelt. Kolmandik tablettidest on lõpuks üsna maitsetud. Ostaksin uuesti ainult siis, kui paremat alternatiivi ei leia.

Lisa arvustus