Denttabs maasika hambapesutabletid 125 tk

6,90

(2 arvustused)

Hambapesutabletid on säästlik alternatiiv tavalisele hambapastale.

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja

Product Description

Maasikamaitselised hambapesutabletid sobivad kasutamiseks ka lastele alates 3. eluaastast. 

Hambapesutablette kasutades hambaid mitte ei harjata, vaid poleeritakse looduslikul teel tänu ülipeenele mikrokristalsele tselluloosile. Tselluloos pärineb FSC sertifikaadiga puidult Euroopas. Nii ei muutu hambad mitte ainult säravaks, vaid siledale pinnale ei saa ka koguneda mustus ega tekkida hambakivi. Hambakivita aga ei teki kaariest. 

Hambapesutabletid koosnevad ainult looduslikest koostisosadest. Kuna tabletid ei sisalda vett, ei ole nende koostises vaja kasutada ka säilitusaineid, sidusaineid, alumiiniumit, mikroplaste jm. Toodetel on COSMOS sertifikaat.

Rohkem infot hambapesutablettide eelistest leiad meie blogist.

Kogus:
pakis 125 tk

Koostis:
mikrokristalne tselluloos, söögisooda, ränidioksiid, magneesiumstearaat, sodium lauryl glutamate*, lõhnaaine, mentool, ksantaankummi, stevia, eugenool, sidrunhape, looduslik maasikaaroom, punapeedipulber. Fluoriga tablettidel ka fluor [sisaldus 500ppm (0,05%)].

*kookosrasva ja glutamiinhappe reageerimisel saadud aine. NB! Tegemist ei ole toiduainetööstuses kasutatava glutamaadiga! Tabletid on glutamaadi- ja gluteenivabad.

Sobib lastele alates 3. eluaastast.

Ei sisalda säilitusaineid, sidusaineid, alumiiniumi ega nanoosakesi.

Avatult kasutada 12 kuu jooksul.

Valmistatud Euroopas.

1 hambapesutablett närida katki ning seejärel pesta hambaid märja hambaharjaga tavapärasel viisil.

Tabletid tulevad kotikeses, mis on komposteeruv.

Additional Information

Valik

fluoriga, fluorita

Brand

Denttabs

2 arvustust tootele Denttabs maasika hambapesutabletid 125 tk

  1. Liina

    Lapsele meeldib, on rahul ja kasutab neid hea meelega.

  2. Evelin Kuiv (toote omanik)

    Minu lastele (hetkel 7.a. ja 5.a.) need maasikamaitselised tabletid meeldivad. Esialgu oli harjumist küllaga, tabeltt jääb suus kuivaks ja ei vaheuta nii palju nagu tavalistel hambapastal. Piparmündimaitselised tabletid on liiga kanged neile veel, aga kui needki va 1-2 kuud sisavad avatud pakis, siis kõlbavad need ka suuremale. Oleme proovinud ka erineivaid Otheri tablette, kuigi nende sidruni ja greibi oma peaks justkui lastele sobima, siis minu omade jaoks on liiga “kipitavad”.

Lisa arvustus