EcoCoconut küürija 2 tk

6,90

(1 ülevaade)

Naturaalsest kookospähklikiust küürija nõudepesuks ja koristamiseks.

5 laos

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja

Product Description

Küürijad on valmistatud vastupidavast kookospähklikiust ning kinnitatud roostevabast terasest traadile. Pakendis kaks küürimisharja. 

Kookospähklikiud on looduslik kiud, mis asub kookospähkli sisemise kõva ja välimise katva kihi vahel. Saagikoristusel loetakse see kookospähklite kõrvalproduktiks, mis on taastuv ja jätkusuutlik ressurss. 

Kookospähklikiul on veekindlad omadused, mistõttu on see eriti sobilik puhastusmaterjaliks. Seda võib kokku panna igasuguse puhastusainega kõikidel pindadel. Kookospähklikiud saab hakkama rasva eemaldamisega ja on looduslikult antibakteriaalne. Kookospähklikiud on väga tõhus abiline raskete pindade nagu määrdunud ahjude ja pliidiraudade puhastamisel ning eemaldab kergelt ka kõrbenud toidujäljed ja hallituse.

Mõõdud:
diameeter 4,5 x 10 cm

Kaal:
30 g

Materjal:
kookospähklikiud, roostevaba teras

Valmistatud Sri Lankal.

Kasuta harja nõudepesuks ja majapidamise mitmekülgseks puhastamiseks, nt vannitubades.

Kookospähklikiud on väga tõhus abimees küürimist vajavate tööde puhul. Siiski peaks kookospähklikiust toodete kasutamisel ettevaatlik olema õrnade materjalide ja esemete puhul, kuna kookospähklikiud võib nende pinda kriimustada.

Loputa pärast iga kasutuskorda ja hoia kuivas kohas. Kasutamise alguses võib eralduda lahtisi kiude, kuid ajapikku need vähenevad.

Pakendatud pappkarpi.

Additional Information

Brand

EcoCoconut

1 arvustus tootele EcoCoconut küürija 2 tk

  1. Ele

    Töötab täitsa hästi ja näeb väga armas tuust välja. Alguses kasutasin nõudepesuks švammi asemel, aga ei arvestanud, et see ei mahu tassi sisse. Lisaks kulub nõudpesuvahendit päris palju kuna kookoskiud ei ima seda endasse. Seega kasutan ka ikkagi tselluloosist švammi. Kõige kõige kinni kõrbenumate pottide jaoks jääb temast väheks, kuna harjastega ei saa nii kõvasti hõõruda kui nt metallharja. Hoian metallharja ka ikkagi köögis.

Lisa arvustus