EcoCoconut nõudepesuhari

6,22

(1 ülevaade)

Naturaalsest kookospähklikiust ja kummipuust käepidemega nõudepesuhari igapäevaseks kasutamiseks.

3 laos

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja

Product Description

Nõudepesuharjad on valmistatud vastupidavast kookospähklikiust ning kinnitatud roostevabast terasest traadile. Harjade käepidemed on valmistatud istandustes kasvanud kummipuude ümbertöödeldud jääkidest. 

Kookospähklikiud on looduslik kiud, mis asub kookospähkli sisemise kõva ja välimise katva kihi vahel. Saagikoristusel loetakse see kookospähklite kõrvalproduktiks, mis on taastuv ja jätkusuutlik ressurss. 

Kookospähklikiul on veekindlad omadused, mistõttu on see eriti sobilik puhastusmaterjaliks. Seda võib kokku panna igasuguse puhastusainega kõikidel pindadel. Kookospähklikiud saab hakkama rasva eemaldamisega ja on looduslikult antibakteriaalne. Kookospähklikiud on väga tõhus abiline raskete pindade nagu määrdunud ahjude ja pliidiraudade puhastamisel ning eemaldab kergelt ka kõrbenud toidujäljed ja hallituse. 

Mõõdud:
25 x 5 x 3 cm

Kaal:
65g

Materjal:
kookospähklikiud, roostevaba teras, kummipuu

Valmistatud Sri Lankal.

Kasuta harja nõudepesuks ja majapidamise mitmekülgseks puhastamiseks, nt vannitubades.

Kookospähklikiud on väga tõhus abimees küürimist vajavate tööde puhul. Siiski peaks kookospähklikiust toodete kasutamisel ettevaatlik olema õrnade materjalide ja esemete puhul, kuna kookospähklikiud võib nende pinda kriimustada.

Loputa pärast iga kasutuskorda ja hoia kuivas kohas. Kasutamise alguses võib eralduda lahtisi kiude, kuid ajapikku need vähenevad.

Pakendatud pappkarpi.

Additional Information

Brand

EcoCoconut

1 arvustus tootele EcoCoconut nõudepesuhari

  1. annika (toote omanik)

    liiga jäik

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Postita kommentaar