EcoCoconut pudelihari

6,90

(1 ülevaade)

Naturaalsest kookospähklikiust pudelihari kummipuust käepidemega klaasist pudelite, veinipokaalide ja korduvkasutatavate pudelite pesemiseks.

1 laos

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja

Product Description

Pudeliharjad on valmistatud vastupidavast kookospähklikiust ning kinnitatud roostevabast terasest traadile. Harjade käepidemed on valmistatud istandustes kasvanud kummipuude ümbertöödeldud jääkidest. 

Kookospähklikiud on looduslik kiud, mis asub kookospähkli sisemise kõva ja välimise katva kihi vahel. Saagikoristusel loetakse see kookospähklite kõrvalproduktiks, mis on taastuv ja jätkusuutlik ressurss. 

Kookospähklikiul on veekindlad omadused, mistõttu on see eriti sobilik puhastusmaterjaliks. Seda võib kokku panna igasuguse puhastusainega kõikidel pindadel. Kookospähklikiud saab hakkama rasva eemaldamisega ja on looduslikult antibakteriaalne.

Mõõdud:
33,5 x 4,3 x 2,5 cm

Kaal:
45g

Materjal:
kookospähklikiud, roostevaba teras, kummipuu

Valmistatud Sri Lankal.

Kasuta pudeliharja klaasist pudelite, veinipokaalide ja korduvkasutatavate pudelite pesemiseks. See pudelihari ei mahu oma kuju tõttu kitsa suuga pudelisse (nt veinipudel).

Kookospähklikiud on väga tõhus abimees küürimist vajavate tööde puhul. Siiski peaks kookospähklikiust toodete kasutamisel ettevaatlik olema õrnade materjalide ja esemete puhul, kuna kookospähklikiud võib nende pinda kriimustada.

Loputa pärast iga kasutuskorda ja hoia kuivas kohas. Kasutamise alguses võib eralduda lahtisi kiude, kuid ajapikku need vähenevad.

Pakendatud pappkarpi.

Additional Information

Brand

EcoCoconut

1 arvustus tootele EcoCoconut pudelihari

  1. Ele

    Idee on hea, aga pole eriti mugav kasutada. Kuna harjased on kõvad ja vähe painduvad, siis halvasti kättesaadavad kohad nagu pudeli põhja ääred, jäävadki raskesti kättesaadavaks. Ei pruugi mahtuda peenikese otsaga pudelitesse. Equa klaaspudelisse nt mahub napilt, aga manööverdamise ruumi pudeli sees puhastamiseks pole.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Postita kommentaar