Ecoegg Laundry Egg pesupesemise muna

13,99
11,20

(3 arvustused)

Ecoegg Laundry Egg pesupesemise muna on innovatiivne toode riiete pesemiseks. See on korduskasutatav ja taastäidetav ning sellest jätkub 70 pesukorraks.

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja

Product Description

Mis on Ecoegg Laundry Egg pesupesemise muna?

Pesupesemise muna on unikaalne ja keskkonnasõbralik pesupesemisviis, mille puhul kasutatakse pesu pesemiseks kahte tüüpi looduslikke mineraalseid graanuleid korduvkasutatavas ja taastäidetavas munas. Pesupesemise muna ei sisalda kahjulikke kemikaale ja on naha vastu leebe. Ecoegg muna asendab täielikult nii pesupulbrit, pesugeeli kui ka pesuloputusvahendit, pakkudes sel moel leebemat pesupesemise lahendust. 

Kuidas Ecoegg Laundry Egg pesupesemise muna toimib?

Mineraalsed graanulid eemaldavad efektiivselt riidekiududes oleva mustuse ja pehmendavad pesu vee pH muutmise läbi. Pesu jääb puhas ja pehme kahjulikke kemikaale kasutamata. Graanulid sobivad ideaalselt tundliku nahaga inimestele, need on mittebioloogilised, ei sisalda petrokemikaale, ensüüme, valgendit, fosfaate, parabeene, SLS/SLESi, palmiõli ega mikroplasti. 

Pesupesemise muna tuleb täita spetsiaalsete graanulitega, mida tuleb munasse juurde lisada keskmiselt pärast 2 kuud kasutamist, sõltuvalt pesemise sagedusest ning kasutatud pesuprogrammist. Esmalt on soovituslik pesumasin puhastada Ecoegg pesumasina puhastustablettidega, mis eemaldavad eelmistest pesukordadest masinasse jäänud pesuvahendite jäägid. 

Mille poolest on Ecoegg Laundry Egg hea valik?

Pesupesemise muna töötati algselt välja just tundliku nahaga inimeste jaoks. See on dermatoloogilisest testitud toode, mis on saanud suurepärase hinnangu. Looduslikud mineraalsed graanulid ei sisalda ohtlikke kemikaale. Allergy UK on omistanud pesumunale “Allergy Friendly Product” auhinna. 

Pesupesemise muna aitab vähendada ühekordsete plastpakendite tarbimist. Umbes 70 pesukorra järel tuleb muna lihtsalt uuesti täita täitegraanulitega ning saad seda jälle korduvalt kasutada. Seda saab kasutada ka riiete käsitsi pesemiseks. 

Pesupesemise muna on väga kuluefektiivne – üks masinatäis pesu saab pestud 0,19€ ja hiljem muna täites 0,16€ eest.

Loe meie blogist, miks tasub eelistada looduslikke pesuvahendeid.

Koostis (INCI):
>30% Anionic surfactants (anioonsed puhastusained), >5% – 15% Non-ionic surfactants (mitteioonsed puhastusained), >11% Sodium carbonate (pesusooda), >11% Sodium metasilicate, >10% Calcium carbonate (kriit), Perfume*.

*Ei sisaldu lõhnatutes graanulites.

Peale kasutamist ehk pesukordade vahepeal lase munal õhu käes täielikult kuivada. Kui muna alumises suuremas osas on graanuleid alla poole (märkejoon on ka muna peal), täida muna täidisgraanulitega.

Hoiatus:
Hoida eemal lastest ja koduloomadest. Pärast kasutamist pesta käes. Silma sattumisel loputada rohke veega.

Avamiseks hoia muna käes suurem pool allpool, vajuta nupule ja keera muna lahti. Täida suurem pool graanulitega. Sulge muna, nii et kuuled klõpsatust, ning aseta see pesumasinasse pesu peale. Riiete käsitsi pesemiseks aseta muna vette 5-10 minutit enne pesema hakkamist ning pese seejärel tavapärasel viisil.

Pesupesemise muna max lubatud pesutemperatuur on 60C. Mõeldud kasutamiseks 6-8 kg pesule.

Enne esmakordset kasutamist on soovituslik pesumasinale teha süvapuhastus spetsiaalsete pesumasina puhastustablettidega.

Pesumasin-kuivati puhul tuleb muna enne kuivatusprogrammi käivitumist kindlasti masinast eemaldada. 

Pakendatud pappkarpi.

Additional Information

Brand

Ecoegg

Lõhn

lõhnatu, värske pesu lõhn

3 arvustust tootele Ecoegg Laundry Egg pesupesemise muna

 1. Kätriin (toote omanik)

  Olin pikalt väga hädas, et pesupulbrit läheb nii palju. Soovisin midagi keskkonna sõbralikumat, kuid samas tõhusat. Avastasin pesumuna, mis peseb riided puhtaks ja jätab hea lõhna juurde. Kestab väga kaua (hetkel juba neli kuud kasutusest olnud ja ei anna ühtegi märki, et vajaks veel täitmist).
  Super alternatiiv pesugeelidele ja – pulbritele

 2. Helena (toote omanik)

  Toimib ja on tõhus, lihtne masinasse asetada, ei pea doseerima ning pesule ei jää tugevat keemilist lõhna juurde.
  Kuidas aga vältida seda ääretult tugevat kolinat pesu pesemise ajal, olen proovinud muna ka padjapüüri sisse peita, aga see ei päästa. Masin ei ole pooltühi, pesu on mõõdukalt. Ühel korral jättis ka mustade pallide tükke masinasse. 🙁

  • Monika

   Kolin sõltubki pesu hulgast, muna asetusest pesu vahel, kindlasti ka pestava pesu materjalidest. On selge, et täielikku vaikust muna kasutades eeldada ei saa, aga nipp millegi sisse peita ongi enamasti ainuke lahendus.
   Kui mustad graanulid pragunevad millegipärast, siis on tegu praagiga, mille vahetame välja – palun kirjutage. Graanulid peaksid ühtlaselt väiksemaks kuluma ajapikku, mitte pooleks murduma.

 3. laura.verte

  Katsetasin eelmine aasta erinevaid pesupesemise variante – pulbrid, pesukastanid, pesumuna jm. Pulbrite peale enam tagasi tõenäoliselt ei lähe, sest tundub, et pesumunaga kulub vahendit tõesti palju vähem, sellega ei pea enam jändama ja kõigil pereliikmetel on sama lihtne pesumasinat tööle panna. Esialgu häirivalt kõlanud muna kolksumist ei pane enam tähele, eriti kui muna on peidetud pesu vahele ära.
  Ainukese asjana kahtlen, millal tuleks graanuleid juurde panna, sest märget muna sees, nagu kirjelduses öeldud, ma ei leia. Siiani tundub, et neid jagub, sest pesu saab puhtaks.

  Märkena veel, et kui riietel on tugevad plekid, siis neid nühin enne Marseille seebiga ja siis pesen pesumunaga.

Lisa arvustus