Ecoegg Laundry Egg täidisgraanulid

8,90

Ecoegg Laundry Egg täidisgraanulid pesupesemise muna täitmiseks.

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja

Product Description

Ecoegg Laungry Egg täidisgraanulitega saab sama firma pesupesemise muna täita. Pakis olevaid graanuleid jätkub 50 pesukorraks. Üks täidispakk on mõeldud muna ühe korraga täitmiseks. Võid oma munale valida ka algsest erineva täidispaki – nii saad aja jooksul eri lõhnaga ja lõhnatuid graanuleid.

Mis on Ecoegg Laundry Egg pesupesemise muna?

Pesupesemise muna on unikaalne ja keskkonnasõbralik pesupesemisviis, mille puhul kasutatakse pesu pesemiseks kahte tüüpi looduslikke mineraalseid graanuleid korduvkasutatavas ja taastäidetavas munas. Pesupesemise muna ei sisalda kahjulikke kemikaale ja on naha vastu leebe. Ecoegg muna asendab täielikult nii pesupulbrit, pesugeeli kui ka pesuloputusvahendit, pakkudes sel moel leebemat pesupesemise lahendust.

Kuidas Ecoegg Laundry Egg pesupesemise muna toimib?

Mineraalsed graanulid eemaldavad efektiivselt riidekiududes oleva mustuse ja pehmendavad pesu vee pH muutmise läbi. Pesu jääb puhas ja pehme kahjulikke kemikaale kasutamata. Graanulid sobivad ideaalselt tundliku nahaga inimestele, need on mittebioloogilised, ei sisalda petrokemikaale, ensüüme, valgendit, fosfaate, parabeene, SLS/SLESi, palmiõli ega mikroplasti.

Pesupesemise muna tuleb täita spetsiaalsete graanulitega, mida tuleb munasse juurde lisada keskmiselt pärast 2 kuud kasutamist, sõltuvalt pesemise sagedusest ning kasutatud pesuprogrammist. Esmalt on soovituslik pesumasin puhastada Ecoegg pesumasina puhastustablettidega, mis eemaldavad eelmistest pesukordadest masinasse jäänud pesuvahendite jäägid.

Mille poolest on Ecoegg Laundry Egg hea valik?

Pesupesemise muna töötati algselt välja just tundliku nahaga inimeste jaoks. See on dermatoloogilisest testitud toode, mis on saanud suurepärase hinnangu. Looduslikud mineraalsed graanulid ei sisalda ohtlikke kemikaale. Allergy UK on omistanud pesumunale “Allergy Friendly Product” auhinna.

Pesupesemise muna aitab vähendada ühekordsete plastpakendite tarbimist. Umbes 70 pesukorra järel tuleb muna lihtsalt uuesti täita täitegraanulitega ning saad seda jälle korduvalt kasutada. Seda saab kasutada ka riiete käsitsi pesemiseks.

Pesupesemise muna on väga kuluefektiivne – üks masinatäis pesu saab pestud 0,19€ ja hiljem muna täites 0,16€ eest.

Loe meie blogist, miks tasub eelistada looduslikke pesuvahendeid.

Koostis (INCI):
>30% Anionic surfactants (anioonsed puhastusained), >5% – 15% Non-ionic surfactants (mitteioonsed puhastusained), >11% Sodium carbonate (pesusooda), >11% Sodium metasilicate, >10% Calcium carbonate (kriit), Perfume*.

*Ei sisaldu lõhnatutes graanulites.

Hoiatus:
Hoida eemal lastest ja koduloomadest. Pärast kasutamist pesta käes. Silma sattumisel loputada rohke veega.

Peale kasutamist ehk pesukordade vahepeal lase munal õhu käes täielikult kuivada. Kui muna alumises suuremas osas on graanuleid alla poole (märkejoon on ka muna peal), täida muna täidisgraanulitega.

Avamiseks hoia muna käes suurem pool allpool, vajuta nupule ja keera muna lahti. Täida suurem pool graanulitega. Sulge muna, nii et kuuled klõpsatust, ning aseta see pesumasinasse pesu peale. Riiete käsitsi pesemiseks aseta muna vette 5-10 minutit enne pesema hakkamist ning pese seejärel tavapärasel viisil.

Pesupesemise muna max lubatud pesutemperatuur on 60C. Mõeldud kasutamiseks 6-8 kg pesule.

Enne esmakordset kasutamist on soovituslik pesumasinale teha süvapuhastus spetsiaalsete pesumasina puhastustablettidega.

Pesumasin-kuivati puhul tuleb muna enne kuivatusprogrammi käivitumist kindlasti masinast eemaldada. 

Pakendatud pappkarpi, graanulid ümbertöödeldavas pakendis, mis on 60% ulatuses valmistatud puidust.

Additional Information

Brand

Ecoegg

Lõhn

kevadlillede lõhn, lõhnatu, värske pesu lõhn

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Ecoegg Laundry Egg täidisgraanulid”