Ecoegg pesumasina puhastustabletid

7,50

Ecoegg pesumasina puhastustabletid on kemikaalidevaba koostisega ja tõhusad pesumasina regulaarseks süvapuhastamiseks ning hooldamiseks.

13 laos

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja

Product Description

Ecoegg pesumasina puhastustabletid eemaldavad masinasse kogunenud pulbri- ja pesugeelijäägid, puhastavad voolikud ning eemaldavad lõhnad. Kasuta pesumasina süvapuhastuseks enne Ecoegg pesupesemise muna kasutuselevõttu. 

Pakis sisaldub 6 tabletti ehk 6 kuu varu. 

Miks on vajalik pesumasinat regulaarselt süvapuhastada?

Musta pesu (sh riidest mähkmete) pesemisel määrdub ka pesumasin ning selle erinevad osad. Pesumasina laitmatuks toimimiseks ja heade pesutulemuste säilimiseks on soovituslik seda regulaarselt puhastada, et eemaldada lubjasetet, kogunenud pesuvahendite jäägid, imepisikesed riidekiud ja ebameeldiv lõhn. Pesumasina puhastustabletid puhastavad trumli, torud, tihendid, doseerimissahtli jm osad kogunenud mustusest ja pesuvahendite setetest.

Koostis (INCI):
Sodium Percarbonate, Acifloctin, Sodium Bicarbonate (söögisooda), Sodium Carbonate (pesusooda).

Hoiatus:
Hoida eemal lastest ja koduloomadest. Pärast kasutamist pesta käed. Silma sattumisel loputada rohke veega.

Eemalda üks puhastustablett ümbrisest ja aseta tühja trumlisse. Käivita kõige kuumema temperatuuriga pesuprogramm, soovitatavalt 90C.

Ecoegg pesumasina puhastustablette on soovituslik kasutada regulaarselt kord kuus. Regulaarne hooldus tagab pesumasina puhtuse ja efektiivse töö.

Pakendatud pappkarpi, tablett kileümbrises.

Additional Information

Brand

Ecoegg

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Ecoegg pesumasina puhastustabletid”