ecoLiving bambuse aktiivsöe filtrid 8 tk

10,12

Korduvalt kasutatavad bambuse aktiivsöe filtrid joogivee puhastamiseks.

2 laos

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja

Product Description

Bambuse aktiivsöe filtrid on valmistatud bambuse põletamisel kõrgel temperatuuril ja õhuta. Võrreldes tavalise söega on aktiivsüsi poorsem ja suudab endasse imeda kahjulikke aineid. 

Aktiivsöe negatiivne elektrilaeng tõmbab ligi positiivselt laetud molekule ning suudab veest välja filtreerida soovimatute ainete positiivselt laetud molekulid. Filtrid sobivad hästi joogiveest halba maitset, värvi ja lõhna andvate ühendite eemaldamiseks.

Kogus:
Kotikeses 8 tk

Materjal:
bambus

Valmistatud Jaapanis.

Lisa 1 liitrile veele 3-4 filtrit, 2 liitrile 6-8 filtrit.

Loputa filtreid jooksva vee all, et eemaldada lahtine söepuru. Keeda steriliseerimiseks 10 minutit potis, seejärel lase täielikult maha jahtuda. Aseta filtrid kannu ja täida see kraaniveega. Filtrid vajuvad ajapikku kannu põhja. Parima tulemuse saamiseks hoia filtreid vees vähemalt 8 tundi. Vett võib hoida külmkapis. Kasuta filtreid samal moel uuesti, kuid steriliseeri neid regulaarselt (kord nädalas).

Keskmiselt kestavad filtrid umbes 2 kuud, seejärel viska need biojäätmete hulka komposteerimiseks või soovi korral kasuta külmkapis või vannitoas ebameeldivate lõhnade eemaldamiseks, niiskuse imamiseks või köögi ja vannitoa plaadivuukide puhastamiseks.

Pakendatud puuvillasest riidest kotikesse, küljes tootesilt.

Additional Information

Brand

ecoLiving

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “ecoLiving bambuse aktiivsöe filtrid 8 tk”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Postita kommentaar