ecoLiving hambapesutabletid

5,00

(1 ülevaade)

Hambapesutabletid, mida on lihtne kasutada, mis maitsevad hästi ja puhastavad ka hästi. Boonusena tagavad naturaalse ja särava naeratuse!

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja

Toote kirjeldus

NB! Toodete parim enne kuupäev on 04/2023!

Igal aastal visatakse ära umbes 560 miljonit hambapastatuubi. See on suur hulk plasti, mille vältimiseks on loodud ecoLivingu hambapesutabletid. Need on pakendatud taaskasutatavasse metallkarpi või täielikult komposteeritavasse FSC-paberkotti.

Hambapesutabletid on hea viis vähendada ebavajalikke jäätmeid oma vannitoas. Metallkarbiga on mugav tablette kaasas kanda või lihtsalt vannitoas hoiustada.

Tabletid on vegan ja julmusevabad. Ei sisalda plasti, säilitusaineid, mikroobe pärssivaid aineid, sideaineid, alumiiniumi ega nanoosakesi.

62 hambapesutabletist jagub ühele inimesele üheks kuuks, 125 hambapesutabletist jagub kaheks kuuks.

Koostisosad:

Sorbitool, kaltsiumkarbonaat, ränidioksiid, aroom (apelsin/vaarikas), ksülitool, naatriummonofluorofosfaat (fluoriga variandil), kokamidopropüülbetaiin, magneesiumstearaat, Stevia Rebaudiana leheekstrakt.

Fluori sisaldus fluoriga variandil 1450 ppm.

Valmistatud Ühendkuningriigis.

Lihtsalt näri üks hambapesutablett katki ja harja märja hambaharjaga nagu tavaliselt. Maitsevärskuse tagamiseks sule pakend korralikult pärast kasutamist.

Ei sobi väikelastele lämbumisohu tõttu.

Metallkarp, mis on ohutu toiduga kokkupuutumiseks.

Taimsest materjalist valmistatud taassuletav kott, mis on pärast kasutamist komposteeritav.

1 arvustus tootele ecoLiving hambapesutabletid

  1. Piret (toote omanik)

    Olles kasutanud 3 kuud Others hambapesutablette, siis Ecoliving hambapesutabletid vau-emotsiooni ega rahulolu ei tekitanud. Minu jaoks on Ecoliving hambapesutablett pisut maitsetu ja ei vahuta praktiliselt üldse. Othersiga võrreldes on tablett väiksem ja jääb tunne, et hõõrun ainult hambaharjaga oma hambaid. Pärast pesu ei ole ka tavapärast värskuse tunnet ja on tekkinud tahtmine hambaid uuesti pesta. Võimalik, et ühel pesukorral tuleb kasutada rohkem kui ühte tabletti, et parem tulemus saada. Aga kindlasti tasub huvilistel oma hammastel kaup järgi proovida. Mina proovisin ja olen kogemuse võrra rikkam! 🙂

Lisa arvustus