ecoLiving nõudepesuhari

6,007,50

(1 ülevaade)

Plastivaba nõudepesu hari vahetatava pea ja taimsete tampico kiust harjastega.

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja

Product Description

Plastist harjastega nõudepesuharjad eritavad lagunedes loodusesse plastiosakesi. Seetõttu on loodussõbralikum taimsete harjastega ja ümbertöödeldavatest materjalidest nõudepesuhari. Kuna pead saab vahetada, kestab see hari pikki aastaid. 

Harjased on valmistatud tugevast tampico kiust, mida saadakse agaavikaktuse lehtedest. Tampico kiud on veele väga vastupidav, see ei märgu ega kulu läbi ning hoiab oma vormi pehmeks minemata. Samas ei kriimusta need õrnemaid pindu ja esemeid. Harjased on kinnitatud pöögist valmistatud harjasepeale, mida saab vahetada. Sobib sama harjasepea, mis puidust nõudepesuharjadele ning seda on eraldi lisaks võimalik osta siit

Nõudepesuharja vars on valmistatud silikoonist ja roostevabast terasest ning need mõlemad materjalid on ümbertöödeldavad.

Kasuta puidupinna töötlemiseks ja sellele veekindluse andmiseks Beevitalise puittoodete hoolduspalsamit.

Mõõdud:
kogupikkus 22 cm, varre pikkus 18 cm, harjasepea diameeter 4 cm

Materjal:
silikoon, roostevaba teras, pöögipuu, tampico kiud

Valmistatud Euroopas.

Kasutamiste vahepeal lasta korralikult ära kuivada. Kasutusea lõppedes on harjasepea komposteeritav ja harjavars ümbertöödeldav. Mitte pesta nõudepesumasinas.

Müügil pakendivabalt, toote küljes tootesilt.

Additional Information

Värv

Sinine, Hall, Must, Roosa, Sinine

Brand

ecoLiving

1 arvustus tootele ecoLiving nõudepesuhari

  1. Kelly Lunter (toote omanik)

    Väga mugav kasutada. Naturaalsetest materjalidest ja vahetatava peaga. Nõudepesumasinas pesta ei saa (kuna puidust), aga saab äädikaga vahepeal puhastada. Soovitan.

Lisa arvustus