Eeriksaare Väetee Hinge Vägi / kuusevõrsed + tondipea + nelk + õun + must aroonia 50 g

6,90

Eeriksaare Väetee Hinge Vägi – looduslähedane, puhas ja maitsev mahetee kuusevõrsete, tondipea, nelgi, õuna, musta arooniaga.

1 laos

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja

Toote kirjeldus

Eeriksaare mahedate marja- ja taimeteede tooraine kasvatatakse hoole ja armastusega puhtas pinnases – mulda ei koormata tehisväetiste ega taimekaitsevahenditega ning korje toimub käsitsi, et tagada parim kvaliteet.

Asendades kaugelt  transporditava tee või kohvi kasvõi mõnel joogikorral kohaliku puhta taimeteega säästad keskkonda, aitad leevendada kliimamuutuste mõju ja toetad kohalikku mahetootmist. Nii hoolitsed kaudselt ka liigirikkuse säilimise eest, sest pakud oma valikutega puhast söögipoolist mesilastele ning teistele õienektarist toituvatele putukatele.

Hinge Vägi –  kuusevõrsed, tondipea, nelk, õun, must aroonia

Praksub tuli ja karge õhk härmatab hoovi. Igihaljast laanest nopitud kuusevõrsed ja tondipea nupukesed podisevad tulel, musta aroonia tõmmus mahlas. Nõiduslikkust lisab armastuse vili koos iidse vürtsi, nelgiga. Kuum jook lähkris aurab ja salapärane vürtsikas lõhn hiilib mööda sooja kambrit. Rüüpa selleks, et hing saaks hingata ja leiaks sooja.

Kogus:
50 g

Koostisosad:
Mahe kuusevõrsed, mahe Moldaavia tondipea õied, mahe külmkuivatatud õun, mahe kuivatatud must aroonia, kuivatatud nelgi ürdid.

Kasvatatud ja korjatud Viljandimaal.

250 ml 95C veele lisa 1-3 tl puru ja lase 10-15 minutit tõmmata.

Sulguri ja aknaga paberkott.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Eeriksaare Väetee Hinge Vägi / kuusevõrsed + tondipea + nelk + õun + must aroonia 50 g”