eKoala bioplastist pissipott

17,44

eKoala bioplastist pissipott on keskkonnasõbralik valik Sinu mudilasele.

Puhasta
Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja
Kategooria: , , , , SKU: EKOA_pott Kaubamärk:

Product Description

eKoala joogitopsid komplekt on hea valik väikesele inimesele, kes harjutab potil käimist. Pott on küllaltki raske ja püsib kindlalt põrandal paigal. Valmistatud 100% bioplastist ehk taastuvatest taimsetest toormaterjalidest. 

Mis on bioplast ja selle eelised?

Bioplast on materjal, mida valmistatakse taastuvatest toormaterjalidest nagu mais, peet ja switchgrass (rohi) ehk see ei sisalda plasti ega plastides leiduvaid koostisosi (BPA, ftalaadid, PVC, melamiin). Esmapilgul tundub see identne tavalise plastiga. Erinevus on aga keemilises koostises. Toormaterjalist toodetakse bioplasti graanulid, millel on keskkonnale väiksem mõju.  

Bioplastist tooteid saab korduvalt kasutada, pesta ja uuesti kasutada. Oma kasutustsükli lõpus on bioplastist toode tänu oma keemilisele koostisele lagunev ja pehkiv – seda tänu kiirele biolagunemise protsessile. Selle käigus ei eraldu õhku, vette ega maapinda toksiine ega muid saastavaid aineid. Bioplasti lagunemisel alles jäänud ainemassi saab panna tagasi keskkonda uutele taimedele toiduks. 

Bioplastist tooted ei eralda lagunemise käigus ka mikroplasti, mis tekib tavalistest plasttoodetest ning mis on ohuks nii looma- ja linnuliikidele kui keskkonnale üldisemalt. 

Kõik eKoala tooted läbivad ranged laboratoorsed testid, mis tagavad, et tooted on mürgivabad ning lastele ohutud.

Materjal:
100% bioplast

Kasutusea lõppedes täielikult biolagunev.

Valmistatud Itaalias.

Müügil pakendivabalt.

Additional Information

Värv

Lilla

Brand

eKoala

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “eKoala bioplastist pissipott”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Postita kommentaar