Energybalance Biork kristalldeodorant

10,9015,90

(1 ülevaade)

Looduslik lõhnatu Biork kristalldeodorant on naturaalne ja plastivaba alternatiiv pulkdeodorandile.

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja
Kategooria: , , , , , Tootekood: EB_biork Kaubamärk:

Product Description

Biork kristalldeodorant on naturaalne ja antibakteriaalne, mistõttu sobib hästi kõikidele nahatüüpidele, ka tundlikule nahale, ning on ohutuim alternatiiv sünteetilistele antiperspirantidele. 

Kristalldeodorandi ümbris on tehtud korgist, mis on looduslik taastuv ressurss. Üks ainus korgipuu suudab õhust siduda 8 g kasvuhoonegaase. Lisaks aitavad korgipuud oma asualadel Portugalis säilitada bioloogilist mitmekesisust. 

Higistamine on loomulik protsess, mis reguleerib kehatemperatuuri. Paljud bakterid paljunevad just higistavates kehatsoonides ning põhjustavad ebameeldivat lõhna. 

Potassium alum on looduslik mineraalsool, mille molekulid on piisavalt suured ega saa nahabarjääri läbida. Need moodustavad nahale kaitsva kihi, mis pidurdab bakterite kasvu ja ennetab ebameeldiva lõhna tekkimist. Samas ei ummista ega sulge kristalldeodorant poore ning keha saab hingata ja higistada loomulikul viisil. Kaaliumi mineraalsoolasid on higistamisvastase vahendina kasutatud aastatuhandeid, eriti Aasias. Kaaliumi kristallid on moodustunud maarjajää ja kaaliumi kristallidest.

Kristalldeodorant on parfüümivaba, ei sisalda alumiiniumisoolasid ega ole testitud loomadel ehk on julmusevaba.

Loe meie blogist, mis on kristalldeodorandi eelised.

Koostisosad (INCI):
Potassium alum (looduslik mineraalsool), Aqua (vesi), kork

Valmistatud Euroopas.

Niisuta deodorandipulga ots veega ja tõmba üle kaenlaaluste. Seejärel loputa ja kuivata või lase kuivada. Kristalldeodorant kestab kasutamisel tunduvalt kauem kui ükskõik milline muu deodorant.

Kui deodorant saab otsa, saad soetada uue täidispulga või kasutada korgist ümbrist kaanega anumana, kus hoida näiteks kõrvaklappe või maitseaineid.

Müügil pakendivabalt.

Additional Information

Valik

deodorant, täidispulk

Brand

Energybalance

1 arvustus tootele Energybalance Biork kristalldeodorant

  1. Diana Edur (toote omanik)

    Väga hea deodorant! Olen kasutanud juba 2 aastat ja enam midagi paremat tahta ei oskagi. Kulub väga-väga aeglaselt, tänu millele on antud deodorant säästlik nii rahakotile kui ka tarbimisharjumustele.

Lisa arvustus