Fair Squared menstruaalanum

18,90
14,17

(2 arvustused)

Fair Squared menstruaalanum naturaalsest kummist on 100% looduslikust materjalist, mugav Sulle ja vähekoormav keskkonnale.

Product Description

Fair Squared menstruaalanum on pehmest naturaalsest kummist valmistatud kuupuhastuse anum. Menstruaalanum ei ima vedelikku, vaid kogub seda. Menstruaalanumat saab muretult kasutada kogu tsükli vältel ning nii kerge kui tugevama voolusega. Menstruaalanum annab pikemaaegse kaitse, kuna anum mahutab kolm korda rohkem vedelikku kui keskmise suurusega tampoon.

Menstruaalanum on korduvalt kasutatav, seda on lihtne puhastada ja selle kasutamise saab selgeks juba lühiajalise harjutamisega. Lisaks ei vaja sa enam ühekordseid sidemeid ega tampoone, mis ei ole tervislikud intiimpiirkonnaga kokkupuuteks ning koormavad pärast ära viskamist keskkonda.

Miks eelistada menstruaalanumat tampoonidele ning hügieenisidemetele? Loe lähemalt meie blogist.

Erinevalt plastist või silikoonist menstruaalanumatest on see anum keskkonnasõbralik intiimhügieenitoode. See ei sisalda plasti, silikooni, BPA, PVC, ftalaate ega valgendajaid. Valmistatud CO2-neutraalselt ning saanud Fairtrade märgise, mis tagab, et väiketalunikud saavad oma toodangu eest õiglast tasu ning kasutavad seda töö- ja elutingimuste parendamiseks.

  • S suuruses menstruaalanum mahutab 8ml vedelikku, selle kõrgus on 6,1cm ja diameeter 3,8cm. Sobib naisele, kellel on väga kerge voolus.
  • M suuruses menstruaalanum mahutab 13ml vedelikku, selle kõrgus on 6,65cm ja diameeter 4,1cm. Sobib naisele, kellel on kerge voolus ja/või madal emakakael.
  • L suuruses menstruaalanum mahutab 16ml vedelikku, selle kõrgus on 6,95cm ja diameeter 4,4cm. Sobib naisele, kellel on kerge või keskmine voolus. Hea valik vaginaalselt sünnitanud naisele.
  • XL suuruses menstruaalanum mahutab 20ml vedelikku, selle kõrgus on 7,2cm ja diameeter 4,7cm. Sobib naisele, kellel on keskmine või suur voolus. Hea valik vaginaalselt sünnitanud naisele.

Materjal:
Valmistatud 100% naturaalsest kummist. Naturaalne kumm on õiglase kaubanduse ehk Fair Trade märgisega  ja pärit Sri Lankalt. Kummipuud kasvavad FSC sertifitseeritud istandustes.

Kasutusea lõppedes 100% biolagunev.

Valmistatud Saksamaal.

Enne esimest kasutuskorda keeda potis kuumas vees 5 minutit. Jälgi, et anum oleks veega üleni kaetud ja ei puutuks poti põhja.

Menstruatsiooni ajal kasutades puhasta pärast igakordset tühjendamist voolava vee all. Soovi korral võid kasutada lisaks spetsiaalset menstruaalanuma puhastusvedelikku.

Tsükli lõpus pese vee ja seebiga, seejärel keeda kuutopsikut keevas vees 1 minuti jooksul ning hoiusta järgmise korrani kaasasolevas puuvillases kotikeses.

Ära jäta oma anumat otsese päikesevalguse kätte. Kuna see on valmistatud üleni looduslikust materjalist, võib päike pikema aja jooksul anumat kahjustada.

Esmakordseks kasutamiseks varu aega ja rahulik hetk. Kõige olulisem on lõdvestumine! Harjutada võid ka enne tsükli algust. Kasutamine saab enamasti selgeks juba paari tsükliga.

Anuma kasutamine erineb tampoonide ja hügieenisidemete kasutamisest, eriti just selle poolest, et menstruaalanumat ei sisestata nii sügavale kui tampooni.

Leia oma kehale mugav asend menstruaalanuma sisestamiseks. Voldi menstruaalanum kokku ja sisesta tuppe, seejärel see avaneb. Oluline on, et anuma servad tekitaksid tupe seinte vastu vaakumi, seepärast keera vajadusel anumat veidi ja kontrolli sõrmega, kas anum on täielikult avanenud – see peab tunduma ühtlaselt ümar. Õigesti paigaldatud anum ei leki ning seda ei ole Sinu kehas tunda.

Eemaldamiseks tuleb esmalt vaakum avada – seda on kõige lihtsam teha, kui pigistad topsikut veidi sõrmedega ning seejärel tõmbad kergelt keerates selle välja. Anuma alumises osas on mugavamaks eemaldamiseks ka ots. Kõige olulisem on taaskord lõdvestumine, sest lõdvestunud vaagnapõhjalihastega ulatud kergesti anumani ning saad selle välja võtta.

Tühjenda anumat vastavalt vajadusele – see kujuneb välja kasutamise käigus – kuid tea, et seda võib muretult kasutada isegi kuni 12 tundi järjest. Võid ühildada tühjendamise hommikuse ja õhtuse duši all käimisega. Väljaspool kodu on tühjendamine mugavam, kui kannad loputamiseks kaasa väikest veepudelit ja menstruaalanuma puhastusvedelikku.

Pappkarp

Additional Information

Suurus

S

Brand

Fair Squared

2 arvustust tootele Fair Squared menstruaalanum

  1. Christina (toote omanik)

    Ülimalt mugav, kindlasti hea valik! Enam tampoonide või sidemete peale isegi ei mõtle

  2. Edith

    Olen menstruaalanumat kasutanud juba mitu aastat (ei ole veel märke, et oleks uut vaja) ja olen tõesti nii rahul, et ei taha enam kunagi kasutada ühtegi tampooni või hügieenisidet.

Lisa arvustus