Kookospähklikauss

8,00

Kogu maailmas tarbitakse rekordiliselt suuri koguseid kookospähkleid ja nendest toodetud erinevaid tooteid, kuid kookospähklite koored jõuavad prügimägedele või põletatakse, sest neid peetakse jäätmeteks. Nüüd aga kogutakse kokku vähemalt osa neist kookospähklite koortest, mis muidu läheksid lihtsalt raisku, ja antakse neile uus elu kookospähklikaussidena.

Laost otsas

Teavita mind meili teel, kui soovitud toode on taas saadaval.Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja

Product Description

Käsitsi valmistatud kookospähkli koorest kauss. Iga kookospähklikauss on unikaalne nii oma vormilt, mõõtudelt kui omadustelt. Keskmiselt on kausi diameeter 15 cm ja sügavus 6 cm.

Kausid on valmistatud Indoneesias, kasutades kookospähklite koori, mis muidu läheksid hävitamisele. Kõik kausid lihvitakse ja poleeritakse käsitsi ning seejärel viimistletakse neitsikookosõliga. Igal kookospähklikausil on oma unikaalsed märgid, jäljed ja kuju. Sarnaselt inimestega võib kausside hulgast leida kaks täpselt samasugust heal juhul ühel miljonist!

Kookospähklikauss on:

  • sobilik kõikide toitude serveerimiseks (nii kuumad kui külmad)
  • 100% looduslik
  • korduvkasutatav
  • keskkonnasõbralik toode
  • käsitsi valmistatud

Kookospähklikauss on looduse looming, selle eluiga pole võimalik ette ennustada. Kuid hoole ja armastusega kasutades ning õigesti hooldades teenib see Sind pikalt! Loe meie blogist, miks tasub eelistada kookospähklist toidunõusid.

Mõõdud:
diameeter umbes 15 cm ja sügavus umbes 6 cm.

Materjal:
looduslik kookospähklikoor

Valmistatud Indoneesias.

Pese käsitsi sooja vee ja vajadusel nõudepesuvahendiga. Ära pese nõudepesumasinas ega jäta pikemaks ajaks kuuma vette ligunema. Ära kasuta ahjus, mikrolaineahjus, külmkapis.

Müügil pakendivabalt.

Additional Information

Brand

Bambaw

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kookospähklikauss”