MACK puhastusvahendi kapsel

3,004,90

Vees lahustuvad puhastuskapslid on lihtne ja loodussõbralik viis kogu majapidamise puhastuseks ilma lisapakendita.

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja

Toote kirjeldus

Ainulaadne biotehnoloogiline puhastusvahendite sari on suunatud spetsiaalselt kodus kasutamiseks. Lisaks keskkonnasäästlikkusele on need ka väga tõhusad. ​Lahustuva ümbrisega kapslit on mugav kasutada vanas spreipudelis. 

Enamik puhastusvahendeid jaguneb kaheks: tõhusad, kuid tugevaid kemikaale sisaldavad ning looduslikud, mis võivad sageli olla üsna kallid, kuid mitte alati kõige tõhusamad. Biotehnoloogilisel meetodil valmistatud puhastusvahendi kapslid on taskukohased, tõhusad ning mis peamine – pole kahjulikud kasutajale ega keskkonnale.

Peamisteks puhastusaineteks on kookospähklipõhised ensüümid ja looduslikud pindaktiivsed ained. Bakterite toodetud ensüümid tagavad pindade kohese puhastuse. Looduslikud bakterid lagundavad õli, rasva ja mustuse, muutes need vees lahustuvaks. Samal ajal saavad bakterid ise sellest toitu. Tänu sellele protsessile tekib rohkem häid baktereid, ensüüme, süsihappegaasi ja vett. 

Puhastusjärgselt moodustavad bakterid ja ensüümid pinnale biokile ning jätkavad puhastamist kuni 28 päeva.

  • Vegan ja julmusevaba
  • Ohutu lemmikloomadele
  • Ei kahjusta vee-elustikku
  • Palmiõlivaba

Pakend sisaldab infokleebist, millega saab märgistada teise ringi pudeli, et koristamine oleks eriti lihtne. Puhastusvahendi ümbris on valmistatud PVAst.


Auntie Bac
Ülikontsentreeritud puhastusvahend ja looduslik desinfitseerimisvahend, mis sobib nii laua, uksekäepideme, tualettpoti kui ka muude kõvade pindade puhastamiseks.

Koostisosad: Piimhape <70%; kokamidopropüülbetaiin <30%; värvaine <1%
Dish Jockey on sidrunisorbetilõhnaline puhastusvahend, mis eemaldab nõudelt tõhusalt rasva ja toidujäägid ilma vahtu tekitamata.

Koostisosad: naatriumkarbonaat, monokoksoalküülestrid, tselluloosmetüüleeter, kokamidopropüülbetaiin, lõhnaaine, sadestatud ränidioksiid, värvaine.


Dr. Dre’n
Tsitruselõhnaline ensümaatiline koostis likvideerib vee aeglase äravoolu, lagundades kanalisatsiooni kogunenud seebikihi, juuksed ja muu ummistust põhjustava mustuse.

Koostisosad: sadestatud ränidioksiid <80%; ensüüm <5%; lõhnaaine <5%; grampositiivsed bakterid <1%
Fat Buoy
Tõhus puhastusvahend rasvajääkide, tahma ja plekkide eemaldamiseks erinevatelt köögipindadelt. Väga tugeva mustuse korral kasuta 2 korda ning pärast seda Auntie Bac desinfitseerivat vahendit.

Koostisosad: Naatriumkarbonaat <50%; EDTA <50%; kokamidopropüülbetaiin <10%; värvaine <1%.
Hairy Scumbag
Regulaarseks kasutamiseks mõeldud puhastusvahend, mis aitab hoida torud, äravoolu ja äravoolupesa puhtana ning hõlbustab vee vabalt voolamist.

Koostisosad: Suhkur <90%; sadestatud ränidioksiid <10%; lõhnaaine <5%; värvaine <2%; grampositiivsed bakterid <1%
Not Guilty
Sidrunilõhnaline koostis aitab tualettpotti kerge vaevaga puhastada, lagundades efektiivselt katlakivi. Pakend sisaldab 2 kapslit.

Koostisosad: Soodabikarbonaat <30%; Sulfamiinhape <50%; Kokamidopropüülbetaiin <10%; sadestatud ränidioksiid <10%; lõhnaaine <1%.
Ocean Potion
Üldpuhastusvahend, mis eemaldab hõlpsalt mustuse ja rasva. Sobib puhastamiseks kogu majapidamise erinevatel kõvadel pindadel – tööpinnad, seinad, peeglid ja klaas.

Koostisosad: Naatriumkarbonaat <50%; EDTA <50%; kokamidopropüülbetaiin <1%; värvaine <1%; grampositiivsed bakterid <1%.
To Rimfinity
Tõhus tualettpoti puhastusvahend, mis erinevalt klassikalistest tualetipuhastusvahenditest lagundab kusihappe ammoniaagiks ja süsinikuks, mis seejärel aurustuvad.

Koostisosad: Naatriumkarbonaat >50%; sidrunhape <20%; metüülhüdroksüpropüültselluloos <2%; sadestatud ränidioksiid <1%; lõhna- ja maitseaine <1%; värvaine <1%
Wash Those Floors (WTF) on lõhnatu kontsentreeritud puhastus- ja rasvatõrjevahend, mis on välja töötatud kõikidel põrandatel kasutamiseks. Tänu bioaktiivsetele bakteritele jääb põrand puhtaks kuni 28 päevaks.

Koostisosad: naatriumkarbonaat, EDTA, kokamidopropüülbetaiin, bakterid, (toiduks kasutatav) värvaine

Valmistatud Ühendkuningriigis.

Igal kapslil on erinev kasutusjuhend, mistõttu tuleks enne kasutamist kindlasti juhendiga tutvuda.

Lahjendatud kujul ei ole kapslid tervisele ohtlikud, kuid kontsentreeritud kujul võivad mõned koostisosad olla kergelt ärritavad, mistõttu on soovitatav pärast kapslite otsest käsitsemist käsi pesta.

Pinnale pihustatud puhastusaine võib pühkida maha kohe või tugevama mustuse puhul jätta kauemaks seisma.

Puhastusvahend on lahustatuna efektiivne kuni 3 kuud.


Auntie Bac
Lisa kapsel endale sobivasse pudelisse koos 500-750 ml sooja veega. Raputa kõvasti – kapsel lahustub vees ning sul on valmis tugeva toimega efektiivne puhastuvahend.


Dish Jockey
Lisa kapsel endale sobivasse pudelisse koos 500 ml sooja veega. Raputa kõvasti, et kapsel lahustuks.


Dr. Dre’n
Lahusta kapsel 1-liitrises anumas sooja veega ja vala umbes 250 ml igasse ummistusavasse. Parima tulemuse saavutamiseks lase seista vähemalt 4 tundi.


Fat Buoy
Lisa kapsel endale sobivasse pudelisse koos 500-750 ml sooja veega. Raputa kõvasti – kapsel lahustub vees ning sul on valmis tugeva toimega efektiivne puhastusvahend.


Hairy Scumbag
Lahusta kapsel 1-liitrises anumas sooja veega ja vala umbes 250 ml igasse kanalisatsiooniavasse. Lase seista vähemalt 4 tundi enne valamu või kanalisatsiooni kasutamist, et ensüümid saaksid maksimaalselt puhastada.


Not Guilty
Viska üks kapsel tualettpotti, oota kihisemiseni ning hõõru harjaga pott puhtaks.


Ocean Potion
Lisa kapsel endale sobivasse pudelisse koos 500-750 ml sooja veega. Raputa kõvasti – kapsel lahustub vees ning sul on valmis tugeva toimega efektiivne puhastusvahend.


To Rimfinity
Lisa kapsel 500-1000 ml spreipudelisse või tühja puhastusgeeli pudelisse ning täida see poolenisti sooja veega, lase mõnda aega lahustuda. Seejärel täida pudel ääreni ning kalluta korraks tagurpidi ja siis tagasi püsti, jäta vähemalt 2 tunniks seisma. Mida kauem lased seista, seda paksema konsistentsiga tuleb geel. Pristi või vala valmistatud vahendit tualettpotti, harja ning loputa nagu tavapäraselt.


WTF
Lisa kapsel spreipudelisse koos 500 ml sooja veega. Raputa kõvasti, et kapsel lahustuks. Seejärel pihusta puhastusvahendit põrandale ja tõmba üle niiske mopiga. See puhastusmeetod on tõhus ning kulutab palju vähem vett kui traditsiooniline mopi ja ämbri meetod.

Pappkarp

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “MACK puhastusvahendi kapsel”