Merekäsnast tampoonid 5cm + 6cm + 7cm

12,00

Komplekt 100% looduslikest korduskasutatavatest Vahemerest pärit merekäsnast tampoonidest.

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja

Toote kirjeldus

Komplekti kuuluvad kolmes erinevas suuruses merekäsnast tampoonid – 1 tk 5cm + 1 tk 6cm + 1 tk 7cm.

Tavahind 14€ / komplekti hind 12€ 

Merekäsnast tampoonid on täiesti looduslik alternatiiv keemilisest töödeldud laiatarbe tampoonidele. Merekäsnast tampooni saab korduskasutada keskmiselt 6 kuud. Pärast kasutusaja lõppu laguneb see täielikult ega jäta keskkonda jäätmeid.
Merekäsnast tampoone ei ole töödeldud ega pleegitatud ning need ei sisalda ühtegi keemilist ainet. Seepärast on need väga kehasõbralik valik päevade ajal kasutamiseks. Käsnast tampoonid ei põhjusta tupekuivust ega allergiaid. Siidine merekäsn on väga suure imavusega ja vastupidav. Merekäsn sisaldab ka looduslikke ensüüme, takistades nii bakterite ja seente kasvu.
Merekäsn kasvab Vahemeres ja neid korjatakse käsitsi. Kõikidel käsnadel on erinev kuju, suurus, värv ja tekstuur.

Mõõdud:
Suurus 5 cm – mini
Suurus 6 cm – regular
Suurus 7 cm – maxi
Iga tampoon on erineva kujuga.

Materjal:
looduslik käsn (Hippospongia equina)

Pärit Kreekast.

Enne esmakordset kasutamist pese käsna põhjalikult, et temasse ei jääks merest pärit mineraale.

Sisestamine:
Käsn tundub esmalt kõva ja suur. Loputa käsna sooja vee all, siis muutub see kohevaks ja siidiselt pehmeks. Pigista üleliigne vesi välja ja käsn ongi valmis kasutamiseks.

Kui käsn on pehme, siis on võimalik seda lihtsalt kokku voltida, et ta kujult meenutaks tampooni. Sisesta käsn tupekanali avausse ja suru ülespoole. Saad sõrmede abil suruda käsna nii kaugele kuni see tundub täiesti mugav.

Eemaldamine:
Käsn, eriti kui ta on menstruatsiooniverest raske, langeb piisavalt tupe kanalisse ja teda saab kergesti eemaldada. Kui soovid, võid käsnale lisada niidi nagu tavalisel tampoonil. Niit sisesta tampooni kitsamast otsast, liikudes nõelaga piki tampooni päris üles ja siis alla tagasi. Niidi pikkuseks jäta vähemalt 10 sentimeetrit.

Kui jääd käsna väljavõtmisel hätta, siis hinga sügavalt ja rahulikult, see lõdvestab lihaseid. Seejärel kükita ja pressi vaagnapõhjalihastega väljapoole. Võid ka minna vanni, duši alla – vett täis imbunud tampoon liigub raskuse mõjul allapoole ja siis on seda lihtsam kätte saada.

Puhastamine:
Pärast igakordset väljavõtmist loputa käsna voolava vee all kuni see on täielikult puhas ja valmis taas kasutamiseks.
Mõne aja tagant võib tampoonile teha süvapuhastust, hoides tampooni 5 minutit tassitäies vees, millele on lisatud 1 spl äädikat või söögisoodat.

Pakendivaba

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Merekäsnast tampoonid 5cm + 6cm + 7cm”