Mulieres lõhnastatud naturaalne äädikas 450 ml

7,90

Mulierese lõhnastatud naturaalne äädikas on universaalne ja ökoloogilne abivahend koduses majapidamises pesu pesemisel, nõude loputamisel või plekieemaldusel.

5 laos

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja

Product Description

Mulieres lõhnastatud äädikas on 100% looduslikest koostisosadest valmistatud toode, millel on palju kasutusvõimalusi. Naturaalne 8% äädikas sobib kasutamiseks pesu pesemisel kanga pehmendamiseks, tekstiilesemete värskendamiseks, triikimise ajal riietele pihustamiseks või akende pesemiseks ja katlakivi eemaldamiseks. Lisaks värskendab see igal pesukorral ka pesumasinat ning eemaldab sellelt katlakivi, bakterid ja pesuvahendi jäägid.

Ei sisalda parabeene, naftatooteid, sünteetilisi lõhna- ega värvaineid. Lõhnastatud eeterlike õlidega, värske tsitruse lõhn. Sertifitseeritud vegan toode.

Mulieres naturaalse äädika kasulikud omadused:

  • Muudab pesu värvid erksamaks.
  • Eemaldab plekke, sobilik riiete leotamiseks enne pesu.
  • Eemaldab staatilise elektri.
  • Eemaldab pesult puhastusvahendi jäägid.
  • Pesu on pehme ja värske.
  • Looduslik
  • Antiseptiline
  • Eemaldab pesult kollaka tooni, mida põhjustab vee kõrge rauasisaldus.
  • Eemaldab pesumasinast katlakivi ja puhastusvahendi jäägid.

Loe lähemalt äädika kasutamisest meie blogist.

Kogus:
450 ml

Koostis (INCI):
vähem kui 5% lõhnaaineid (segu looduslikest eeterlikest õlidest (tsitraal, tsitronellool, eugenool, geraniool, linalool, limoneen)). Sisaldab ka vett ja valget vegan äädikat.

ECOCERT Greenlife poolt vastavalt ECOCERT standardile sertifitseeritud looduslik detergent. 100% kõikidest koostisosadest on looduslikku päritolu.

Hoiatus: Kasuta toodet ettevaatlikult ja hoia lastele kättesaamatus kohas. Ära hoiusta otsese päikesevalguse käes. Toatemperatuuril kasutamiseks.

Toodetud Eestis.

Loksuta enne kasutamist!

Kuidas pesu loputada: 
Vala 2-3 korgitäit Mulieres naturaalset äädikat pesumasina loputusaine sahtlisse. Värskendab, pehmendab ja muudab värvid erksamaks. Sobib ka spordiriiete loputamiseks!

Kuidas plekke eemaldada: 
Kalla otse plekile ja lase 30 minutit vees liguneda. Seejärel jätka tavapärase pesuga.

Kuidas kasutada koristamisel ja triikimisel: 
Lahjenda äädikat veega vahekorras 1:1 ja vala saadud lahus spreipudelisse. Puhasta sellega aknaid, vannituba ja kööki või piserda triikimise ajal riietele.

Keskkonnasõbralikkuse huvides pane masin tööle vaid siis, kui see on täis, vali madala temperatuuriga pesutsükkel ja järgi doseerimisjuhiseid.

NB! Ära kasuta jäätunud ega vitraažakendel. Ära kasuta metalliga kaetud pindadel, näiteks kullatud kraanidel, sest dekoratiivne kiht võib maha tulla. Ära kasuta looduslikul lubjakivil ega marmoril. Kui kahtled, siis kanna toodet esmalt väga väikesele osale kangast või pinnast.

Välispakend on valmistatud ümbertöödeldud papist. Sisemine plastpudel on HDPE, mida saab ümber töödelda nagu ka disc-top lahendusega korki (PP). Kogu pakend annab tavalise plastpakendiga võrreldes 70% vähem plasti.

Additional Information

Brand

Mulieres

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Mulieres lõhnastatud naturaalne äädikas 450 ml”