Mulieres looduslikud nõudepesumasina tabletid 100g

1,99

Mulieres looduslikud nõudepesumasina tabletid on 98% looduslikest koostisosadest, ei sisalda fosfaate, fosfonaate, lõhna- ega värvaineid.

14 laos

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja

Toote kirjeldus

Mulierese naturaalsed, kompaktsed ja sertifitseeritud nõudepesumasina tabletid tagavad jätkusuutlikuma eluviisi. Tablettide tootmisel ei kasutata vett, ei teki reovett ega õhu ja pinnase saastet. 16-grammine kompaktne nõudepesumasina tablett aitab optimeerida toote pakendamist, võttes seeläbi vähem ruumi nii laos, kaupluse riiulis kui ka kodus kapis. Kompaktsus aitab vähendada ka transpordist tekkivat saastet.

Nõudepesumasina tabletid ei sisalda fosfaate, fosfonaate, lõhna- ega värvaineid. Kõik ühes tabletid ei vaja eraldi loputusvahendi või soola kasutamist. Mulierese nõudepesumasina tabletid on 98% looduslike koostisosadega.  Nõudepesumasina tablettidel on kvaliteetsed pesemis- ja loputusomadused, eemaldades ülimalt tõhusalt raskesti eemaldatavad ja kuivanud plekid ning seda ka roostevabalt teraselt ja klaasilt, andes neile briljantse läike.

Mulieres Eco nõudepesumasina tabletid on efektiivsed alates 45 kraadist ja ka lühikese pesutsükli korral.

ECOCERTi poolt sertifitseeritud, julmusevaba ja vegan toode.

Loe looduslike puhastusnippide kohta meie blogist.

Kogus:
100g ehk umbes 6 tabletti
Kui soovid osta rohkem kui 100g, palun lisa ostukorvi vastavalt suurem kogus (tk arv).

Koostis (INCI):
5 – 15% hapnikupõhised valgendusained; alla 5% mitteioonsed, anioonsed pindaktiivsed ained; ensüümid; sekvestrandid; karbonaatsoolad; silikaadid, naatriumkarboksümetüül-inuliin; taimse fermentatsiooniga saadud kontsentreeritud ekstrakt; tetraetsetüületüleendiamiin (TAED); soolad; naatriumglükolaat; glütseriin.

Hoiatus! Põhjustab tugevat silmade ärritust. Silma sattumisel: loputada mitme minuti jooksul veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja neid on kerge eemaldada. Jätkata loputamist. Kui silmade ärritus ei möödu, pöörduda arsti poole. Arsti poole pöördumisel võtta kaasa toote pakend või etikett.

Säilitada temperatuuril all 40°C. Sisaldab ensüüme. Võib põhjustada allergilist reaktsiooni. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Valmistatud Eestis.

1 tablett pesukorra kohta.

Keskkonnast hoolimisel kasutage nõudepesumasinat täiskoormusega, peske madalaima temperatuuriga pesutsüklil ja järgige annustamisjuhiseid.

Müügil pakendivabalt.
E-poe kaudu tellides pakendame paberkotti.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Mulieres looduslikud nõudepesumasina tabletid 100g”