neat. alumiiniumist spreipudel + puhastusvahend

19,90

Korduskasutatav alumiiniumist spreipudel koos puhastusvahendiga.

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja
Kategooria: , , , , , , , Tootekood: 311300052 Kaubamärk:

Toote kirjeldus

Mango & Fig – on suurepärane antibakteriaalne üldpuhastusvahend. Sobib ideaalselt igapäevaseks kasutamiseks köögis ja teistes ruumides. Tapab 99,9% bakteritest. Kerge troopilise lõhnaga, lisaks õrnalt vürtsikat viigimarja.

Grapefruit & Ylang-Ylang – ideaalne igapäevaseks kasutamiseks kodus üldkoristuse osana või ootamatu segaduse koristamiseks. Mõnusa maheda tsirtuse lõhnaga, ylang-ylangi alatooniga.

Seagrass & Lotus – ideaalne igapäevaseks kasutamiseks kodus üldkoristuse osana või ootamatu segaduse koristamiseks. Värske mererohu ja kerge lootose lõhnaga.

Sobivad kasutamiseks puitpindadel, klaasil, roostevabal terasel, plaatidel, laminaadil, viimistletud kivil. Ei sobi viimistlemata kivil, marmoril, graniidil. Kahtluse korral katsetage varjatud kohas.

Ei sisalda:

  • värvaineid
  • parabeene
  • fosfaate
  • ammoniaaki
  • sulfaate
  • valgendajat

Vegan ja julmusevaba.

Pudel – neat. korduskasutatav spreipudel on kerge aga vastupidav ja mõeldud Sind teenima pikki aastaid. See on valmistatud alumiiniumist ning prits on tööstusliku kvaliteediga ehk kestab tunduvalt kauem kui plastist spreipudelite puhul. Lisaks on selle spreipudeli põhja all silikoonist ümbris nii mugavamaks kasutamiseks kui paremini vastupidamiseks. Samasse pudelisse saab korduvalt täita endale meelepärast puhastusvahendit.

Koostis:
Seagrass and Lotus: 5-15% mitteioonilised pindaktiivsed ained, lõhnaained (sisaldab d-limooneeni, linalooli), alla 5% katioonilised pindaktiivsed ained, säilitusained (sisaldab fenoksüetanooli).

Grapefruit and Ylang Ylang: 5-15% mitteioonilised pindaktiivsed ained, lõhnaained (sisaldab d-limooneeni, linalooli), alla 5% katioonilised pindaktiivsed ained, säilitusained (sisaldab fenoksüetanooli).

Mango and Fig: 5-15% mitteioonilised pindaktiivsed ained, alla 5% lõhnaained (sisaldab d-limooneeni, butüülfenüülmetüülpropionaali), desinfitseerimisvahendid, säilitusained (sisaldab fenoksüetanooli).

Kontsentraat:
30 ml

Pudel:
Mahutavus:
500 ml

Mõõdud:
24,5 cm x 7 cm x 9 cm

Materjal:
Pudel – alumiinium
Pritsotsik – plast
Põhi – silikoon

Valmistatud Suurbritannias.

Lisa spreipudelisse 470 ml kraanivett, seejärel vala ettevaatlikult puhas kontsentraat pudelisse, sulge pudel, loksuta ja ongi puhastusvahend valmis kasutamiseks.

Papist karp

Kontsentraat klaaspudelis.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “neat. alumiiniumist spreipudel + puhastusvahend”