Neon Kactus termostops 710 ml

20,00

(2 arvustused)

Veel ägedam versioon meie klientide lemmikust Neon Kactuse kohvitermosest. Pea kaks korda suurem ja funktsionaalsem, kuna komplekti kuuluvad kahe erineva otstarbega kaaned.

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja
Kategooria: , , , , , Tootekood: 4910533040 Kaubamärk:

Toote kirjeldus

Roostevabast terasest valmistatud lekkekindla termostopsiga on mugav kaasas kanda erinevaid jooke, sest komplektis sisaldub klapiga kaas kohvi või tee jaoks ning keeratav kaas koos roostevabast terasest kõrrega, et oleks eriti mõnus juua smuutit, mahla või miks mitte ka vett.

Tops on kerge ja vastupidav ning valmistatud 100% ümbertöödeldavatest materjalidest. Seinad on tehtud kahekordsest roostevabast terasest, need ei võta juurde maitseid ega lõhnu. Mõlemad kaaned on silikoontihendiga, õhu- ja lekkekindlad ning PP#5 plastist (BPA vaba). 

Termostops hoiab joogi kuumana kuni 6 tundi ja külmana kuni 12 tundi.

Maht:
710 ml

Mõõdud:
kõrgus 20,5 cm
põhja diameeter 7 cm
ava diameeter 9 cm

kõrre pikkus 26 cm, diameeter 0,7 cm

Materjal:
roostevaba teras, silikoon PP#5 plast

Ainult käsitsipesu.

Papist karp

2 arvustust tootele Neon Kactus termostops 710 ml

  1. Inger Pürjema (toote omanik)

    Väga hea termos, mahutab palju, aga on kaalult kerge. Jook püsib kuum või külm tükk aega (termosetäis kohvi oli ILMA KAANETA kuum ka pärast tunni möödumist). Kuuma joogi kaas peab väga hästi vastu ega leki, millest tuleb ka toote ainuke miinus – pärast kuuma joogi kaane kasutamist on selle termoselt pealt keeramiseks vaja üliinimlikku jõudu. Ei tea, kas tõmbab kuumusega liiga tugevalt vaakumisse? Siiski hea ost ja olen rahul. Minul on värv “Twist and Shout” ja see on väga ilus!

  2. e.jahimaa (toote omanik)

    Lemmik veepudel. Kuigi joon vett sellest, kasutan peamiselt kuuma joogi otsikut, väga kergelt voolab vesi suhu (kahtlustasin, et võib vaakum tekkida). Ainus miinus on see, et kaas ei taha alati kerge vaevaga peale keerduda – peab olema tähelepanelik seda peale pannes. Termos hoiab vee jahedana ka päikese käes aknalaual olles.

Lisa arvustus