NUUD deodorant 15 ml

16,94

(1 ülevaade)

Efektiivne deodorant, mis on ohutu nii tervisele kui ka planeedile. 15 ml tuub on täiuslik, et alustada oma teekonda NUUDiga. Sellest piisab keskmiselt 7 nädalaks, et tagada kaenlaaluste värskus.

37 laos

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja
Kategooria: , , , , , , Tootekood: NUUD_STARTER_RETAIL Kaubamärk:

Toote kirjeldus

NUUD innovaatilise deodorandi patenteeritud koostis neutraliseerib ebameeldivat lõhna tekitavad bakterid mikrohõbedaga. Deodorant toimib pärast ühekordset pealekandmist efektiivsena 3-7 päeva. Aktiivne eluviis, sportimine ja duši all käimine ei mõjuta seejuures deodorandi efektiivsust. Ühest 15 ml tuubist jätkub keskmiselt 6-8 nädalaks.
NUUDi koostis on nahasõbralik – selles on vaid looduslikud komponendid ja ei ühtegi sünteetilist kemikaali. Nii ei ärrita see nahka ja sobib ka tundlikule nahale. 

  • Väga efektiivse toimega.
  • Ei sisalda alumiiniumi, lõhnaaineid, parabeene, mikroplasti ega alkoholi.
  • Ei tekita poorides ummistusi ega jäta riietele plekke.
  • 100% looduslik ja vegantoode.
  • Lõhnatu.
  • Julmusevaba.
  • Säästvalt toodetud.

Enne NUUDi kasutamist tuleb silmas pidada, et see ei sulge poore ega takista higistamist nagu tavalised deodorandid. NUUD laseb nahal hingata ja loomulikul viisil jääkaineid väljutada täpselt nii nagu see on loodud olema.

Esialgu võib higilõhn olla tugevam, kuid mida rohkem nahk harjub uue loodusliku deodorandiga, seda vähem intensiivne on higi lõhn – anna oma kehale aega kohanemiseks. 

Leia endale sobiv kasutussagedus, kuid kasuta alati ainult ühe hernetera jagu deodoranti, sellisel juhul püsib tulemus võimalikult kaua. NUUDi puhul arvesta, et vähem on rohkem. Keskmiselt kasutatakse NUUDi 3 päeva tagant, kuid kuna kõigi kehad on erinevad, siis on ka kasutussagedus individuaalne. Esialgu võid proovida kasutada üle päeva ning siis hakata järjest harvemini peale kandma.

NUUD ei eemalda juba tekkinud higi lõhna, kuid aitab seda ennetada elimineerides bakterid, mis tekitavad ebameeldivat lõhna. Oluline on ka oma rõivad puhastada eelnevatest deodorandi- ja higijääkidest, eriti tasuks tähelepanu pöörata kaenlaaluste piirkonnale (kasutades nt äädikat või alkoholi ning pärast põhjalikult läbi triikides).

Kogus:
15 ml

Koostisosad:
Mikrohõbe, kookosõli, riitsinusõli, tsinkoksiid, mandiõli, mineraalsavi, taimne emulgaator, riitsinusõli ekstrakt, propüleenkarbonaat, karnaubavaha

Valmistatud Euroopas.

Pese kaenlaalused seebiga ja kuivata. Hõõru herneterasuurune kogus Nuudi kaenla alla. Nuud on efektiivne 3-7 päeva, seejärel kasuta uuesti deodranti, vastavalt nii nagu Sinu kehale sobib.
Tuubist jätkub 6-7 nädalaks, sest ülikontsentreeritud deodoranti kulub vähe.

Kuna Nuud deodorant toimib teisiti kui traditsioonilised deodorandid, siis alguses võib kuluda aega kehal harjumiseks. Vajadusel kasuta Nuudi alguses sagedamini ja järk-järgult pikenda peale kandmisel päevade vahesid.

Suhkruroost tuub, biolagunev pappkarp.

1 arvustus tootele NUUD deodorant 15 ml

  1. Baibi Villem (toote omanik)

    Super hea toode! Olen kasutanud 3 kuud ja väga rahul, enam tavalist higipulka ei kasutagi. Ühest tuubist jagus 3 kuuks, ca 3 päeva tagant kasutan. Tõesti soovitan, sest see on naturaalne ja kehasõbralik!

Lisa arvustus