OceanSaver puhastusvahendi kapsel

2,172,90

(1 ülevaade)

OceanSaver on keskkonnasõbralik ja zero waste puhastusvahendi kapsel, mis on valmistatud looduslikest koostisosadest ning võimaldab Sul keemiavabalt koristada.

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja

Product Description

OceanSaverit kasutades saad kodu puhastada ohutute puhastusainetega, mis ei ole ohtlikud Sinu tervisele ega loodusele. Kapslid on valmistatud materjalist PVOH (vees lahustuv polümeer), mis laguneb veega kokkupuutel süsihappegaasiks ja veeks. OceanSaver puhastusaine täitekapsel on heaks alternatiiviks paljudele laiatarbe puhastusvahenditele. Kapslid on valmistatud taimsetest koostisosadest ning on kerged ja lihtsad transportida (vähem kaubaveokeid maanteel aitab vähendada CO2 emissioone). Need sisaldavad 90% vähem vett kui tavalised pudelis puhastusvahendid, mida ostad supermarketist!

Need puhastusvahendi kapslid sobivad kõikjal majapidamises kasutamiseks, vali vastavalt sellele, mis ruumi puhastada soovid. Kapslid toimvad hästi nii pehme kui kareda vee korral. Kasuta neid endale sobivas juba varasemalt olemasolevas pritspudelis või klaasist pritsiga pudelis, mille oled eelnevalt hoolikalt puhastanud.

Tegemist on biolaguneva, plasti-, palmiõli-, parabeeni- ja julmusevaba nullkulu (zero waste) tootega.

Loe looduslike puhastusnippide kohta meie blogist.

Ühes pakis on üks kapsel, mis sobib ühe pudelitäie (750 ml) puhastusvahendi jaoks.

Almond Swell on mitmekülgne põrandate üldpuhastusvahend, mis puhastab tõhusalt kõikidelt põrandapindadelt plekid ja pritsmed.

Apple on mitmekülgne üldpuhastusvahend, mis on meeldiva ja värske õunalõhnaga ja suudab eemaldada kõikvõimalikku mustust ja rasva erinevatelt pindadelt. Tänu neutraalsele pH-le sobib kasutamiseks kõikjal majapidamises, ka köögis ja vannitoas.

Citrus Kelp on köögi rasvapuhastusvahend, mis suudab eemaldada kõik rasvajäägid, tahma ja plekid. Sellel on värske tsitrusekoore lõhn.

Lavender on mitmekülgne üldpuhastusvahend, mis on meeldiva lavendli lõhnaga ja suudab eemaldada kõikvõimalikku mustust erinevatelt pindadelt. Tänu neutraalsele pH-le sobib kasutamiseks kõikjal majapidamises.

Ocean Mist on antibakteriaalne puhastusvahend, mis suudab hävitada 99,9% bakteritest. Võib kasutada kõikjal majapidamises. Värske ookeanituule lõhnaga.

Pomegranate on vannitoa üldpuhastusvahend, mis suudab eemaldada seebijäägid, plekid, mustuse ja lubjasette. Meeldiva granaatõuna lõhnaga.

Rhubarb on mitmekülgne põrandate üldpuhastusvahend, mis toimib erinevatel põrandapindadel, eriti hästi poorsetel pindadel. Vahend ei jäta põrandale kihti. Rabarberi lõhnaga.

Sea Spray on klaasipuhastusvahend. Sobib nii akendele, peeglitele, klaaslaudadele. Eemaldab klaaspindadelt plekid, jäljed ja triibud. Värske merelõhnaga.

Vali endale meelepärane kapsel ning lisa see endale sobivasse tavalisse või pritspudelisse koos 750ml sooja veega. Raputa kõvasti – kapsel lahustub vees ning sul on valmis tugeva toimega efektiivne puhastuvahend.

Papist karp. Kapsel on vees lahustuvas ümbrises.

Additional Information

Valik

Almond Swell / põrandatele, Apple / üldpuhastus, Citrus Kelp / köögi rasvapuhastus, Lavender / üldpuhastus, Ocean Mist / antibakteriaalne, Pomegranate / vannitoale, Rhubarb / põrandatele, Sea Spray / klaasile

Brand

Oceansaver

1 arvustus tootele OceanSaver puhastusvahendi kapsel

  1. Jane

    Ostsin vannitoa puhastusvahendi ja olen küll rahul! Mul toimis, puhastas kõik jäljed ilusti ära ja olen rõõmus, et ei pea enam plastpudelites puhastusvahendeid ostma.

Lisa arvustus