Pesuribad + plekieemaldusseep

9,50

Komplekt efektiivsetest keskkonnasõbralikest pesupesemistoodetest puhta ja värske pesupesemistulemuse saavutamiseks.

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja

Toote kirjeldus

Komplekti kuuluvad innovatiivsed Wave lõhnatud pesuribad ja universaalsete kasutusvõimalustega Biolu söögisoodaga seep.

Tavahind 10,80€ / komplekti hind 9,50€

Biolagunevad pesuribad on ühtaegu õrnad nii tundlikule nahale kui ka vähekoormavad keskkonnale, erinedes märgatavalt tavalistest pesupulbritest ja geelidest. Võib kasutada 30-60°C juures pesemisel.
Pesuribad on nullkulu (zero waste) toode, kuna need lahustuvad pesu käigus täielikult ning toote pakend on ümbertöödeldav. Samuti on pesuribad väga kuluefektiivsed – üks masinatäis pesu saab pestud 0,37€ eest.
Wave pesupesemise ribad on väga kerged ja kontsentreeritud, s.t. ei ole vaja osta järjekordset (plast)pakendit ega maksta toote koostises sisalduva vee eest. Ribad on hüpoallergeenilise koostisega, vegan ja julmusevabad, ei sisalda parabeene, fosfaate, kloori ega värvaineid ning on tänu sellele ohutud ja mittemürgised.

Pesuribade eelised:

  • Neid on lihtne kasutada – 1 riba = 1 masinatäie pesu jaoks. Ei mingit mõõtmist, üledoseerimist ega kadu.
  • Lahustuvad täielikult nii jahedas kui soojas vees. Pesevad pesu puhtaks ohutult ja efektiivselt. Sa ei vaja enam pulbreid ja geele, mis koosnevad sünteetilistest koostisosadest.
  • Biolagunevad vastavalt OECD juhisele 310D.
  • Väga mugav kasutada nii masin- kui käsitsipesuks. Sobivad kõikides pesumasinates, nii eest- kui pealtlaetavates kasutamiseks.
  • Hea ja lihtne kaasa võtta kodust väljapoole – matkale, puhkusereisile, suvilasse – kus iganes on Sul vaja pesu pesta.
  • Võtab kodus hoiustamisel vähe ruumi – pakk on õhuke nagu suuremat sorti postiümbrik.
  • Sobib ka tundliku naha korral. On ühteaegu õrn nii naha kui kangaste vastu.

Pesuribadega võib pesta enamikke kangaid, välja arvatud villa ja siidi. Järgi alati rõivatootja konkreetseid pesemissoovitusi. 
Loe meie blogist, miks tasub eelistada looduslikke pesuvahendeid.

Puhastav, kooriv ja desodoreeriv universaalne söögisoodaga taimeseep sobib nii isikliku hügieeni kui ka koduhoolduse jaoks.
Majapidamises sobib see esemete (sh riiete) ja kõigi pestavate pindade puhastamiseks. Söögisooda on efektiivne valgendamiseks ja riietelt plekkide eemaldamiseks. See seep on lõhnatu ning ECOCERT sertifikaadiga.
Lisaks on see seep ideaalne näo, käte ja keha puhastamiseks ning koorimiseks. Taimne ja pindaktiivsete ainete vaba seep on rikastatud söögisoodaga, puhastades nahka sügavalt ja on õrnalt kooriva toimega. Sobib keha ja naha desodoreerimiseks isegi juhtudel, kui tekib liigne higistamine. Antibakteriaalsete ja väsimust vähendavate omaduste poolest sobib hästi jalgade puhastamiseks. Jätab naha siledaks ja pehmeks. 

Loe looduslike puhastusnippide kohta ka meie blogist.

Pesuribad
1 pakk sisaldab 16 riba = 16 pesukorda keskmise määrdumise juures. 1 riba = u 5 kg pesule.

Koostisosad:
• Vegetable Glycerin: plant-derived softener / taimne glütseriin, pehmendaja
• Starch: plant-derived biodegradability booster / tärklis, soodustab biolagunemist
• PVA: biodegradable supporting matrix / polüvinüülalkohol, soodustab biolagunemist
• Potassium Sorbate: Food grade preservative / kaaliumsorbaat, toidukraadiga säilitusaine
• Light Mineral Oil: Used in manufacturing as a processing aid. (not an active product ingredient) / kerge mineraalõli, mida kasutatakse tootmisprotsessi käigus, mitte aktiivse koostisosana
• Cocamido propyl betaine: coconut oil based, biodegradable amphoteric surfactant (cleaning agent) and foam booster / kokamiidpropüül betaiin, kookosõlil põhinev biolagunev puhastusaine ja vahu tekitaja
• Sodium Gluconate: plant-derived and food-grade, biodegradable water softener that prevents soil from resettling on fabric after it has been removed during washing / naatriumglükonaat, taimsel baasil biolagunev toidukraadiga veepehmendaja, mis takistab ära pestud mustusel kangale settimast
• Lauryl dimethyl amine oxide: plant-derived, biodegradable non-ionic surfactant (cleaning agent) and foam stabilizer / larüül dimetüül amiinoksiid, taimsel baasil biolagunev ja mitteioonne puhastusaine ning vahu stabiliseerija
• Sulfonic acids, C14-16-alkane hydroxy and C14-16-alkene, sodium salts: biodegradable surfactant (cleaning agent) / sulfoonhapped ja naatriumsoolad, biolagunevad puhastusained
• Glycereth cocoate: plant derived and food grade, biodegradable water softener / kookosõlil põhinev toidukraadiga biolagunev pehmendaja
• Caprylyl Glucoside, Octyl Glucoside: non-ionic surfactants (cleaning agents) / kaprüülglükosiid, oktüülglükosiid, mitteioonsed puhastusained
• Residual Water / jääkvesi

Valmistatud Itaalias.

Plekieemaldusseep
Kaal: 140 g
Koostis:
Sodium olivate, Sodium ricinoleate, Aqua, Cymbopogon winterianus herb oil, Sodium bicarbonate, Glycerin, Tetrasodium glutamate diacetate, Geraniol, Citronellol, Eugenol, Linalool.

Valmistatud Itaalias.

Pesuribad-
Võta 1 riba ja aseta see pesumasinasse (pealtlaetaval masinal trumlisse, eestlaetaval pesuvahendi sahtlisse või trumlisse). Pesuvahendi sahtlisse asetades võid riba soovi korral rebida väiksemateks tükikesteks. Pese tavapärase pesutsükliga.

Väga määrdunud pesu puhul kasuta 2 riba. Poole masinatäie puhul kasuta pool riba. Lihtne!

Seep-
Isiklikuks hügieeniks: kanna niiskele nahale väike kogus seepi. Masseeri õrnalt ja loputa sooja veega.
Koduhoolduseks: hõõru seepi niiskele käsnale, kuni tekib pehme vaht. Kasuta maja esemete ja kõigi pestavate pindade puhastamiseks. Loputa. Seep sobib ka riiete pesemiseks ja plekkide eemaldamiseks.

Hoida kuivas kohas. Vältige silma sattumist.

Pesuribad on pakendatud papist karpi ja tselluloosist ümbrisesse, mis on ümbertöödeldavad või komposteeritavad. Tänu õhukesele ja kergele pakendile on pesuribade transport kulu- ja mahuefektiivsem (isegi kuni 94% võrreldes tavapäraste geelipudelite ja pulbripakkidega) ning tunduvalt väiksema CO2 emissiooniga.
Biolu söögisoodaga seep on pakendivaba.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Pesuribad + plekieemaldusseep”