Puidust nõudepesuhari + Marseille nõudepesuseep + kookoskiust švamm

13,20

Komplekt mitmekülgsetest keskkonnasõbralikest majapidamistarvikutest.

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja

Toote kirjeldus

Komplekti kuuluvad naturaalsed majapidamistarvikud – Croll & Denecke puidust väike nõudepesuhari, Savonnerie du Midi Marseille nõudepesuseep 200 g ja Safix kookoskiust švamm.

Tavahind 14,70€ / komplekti hind 13,20€

Puidust väike nõudepesuhari on tehtud jätkusuutlikest taimsetest materjalidest. Taimsete harjastega nõudepesuhari on loodussõbralik alternatiiv plastist harjastega nõudepesuharjadele, mis eritavad lagunedes loodusesse plastiosakesi.

Väike nõudepesuhari mahub kenasti peopessa ning on ideaalne pottide, pannide ja tavaliste nõude pesemiseks. Tugevast sisalist harjased on veele väga vastupidavad, ei märgu ega kulu läbi ning hoiavad oma vormi pehmeks minemata. 

Marseille nõudepesuseep on hea alternatiiv vedelale pudelis nõudepesuvahendile. See on looduslik ja mitmekülgne palmiõlivaba puhastusseep. 

Marseille seep on plastivaba ja naturaalsetest koostiosadest, pakkudes oma ohutu koostisega head alternatiivi paljudele kodupuhastuse toodetele, mida igapäevaselt kasutatakse. Paljude inimeste südamed on Marseille seep võitnud just tänu oma mitmekülgsetele kasutusvõimalustele – mugava suuruse tõttu sobib see hästi köögis nõude pesemiseks, sellega võib pesta pesu, nõusid, peletada putukaid, eemaldada plekke, kasutada majapidamisseebina nii kodus kui ka reisil.

Seep on õrn ja sobib ka tundlikule nahale ning aitab isegi leevendada erinevaid nahaärritusi ja infektsioone.

Palmiõli asemel sisaldab Marseille seep oliiviõli. Seebil on tugev oliiviõlile iseloomulik lõhn. Lisaks on paremate puhastamisomaduste saamiseks nõudepesuseebile lisatud söögisoodat. ECOCERT märgisega.

Loe meie blogist lähemalt Marseille seebi ajaloost ja mitmekülgsetest kasutusvõimalustest ning miks eelistada naturaalsetest koostisosadest seepi.

Naturaalsest kookoskiust švamm on keskkonnasõbralik ja väga mitmekülgselt kasutatav – see on sobilik nii üldpuhastuseks kui nõude ja pindade pesemiseks. Kookospähklikiud on looduslik kiud, mis on puhastamiseks väga heade omadustega – nii saab kasutada ka vähem puhastusvahendeid. Kiud ei pudene ega kraabi pindasid. Ühtlasi ei erita kookospähklikiust švamm keskkonda mikroplasti. 

Savonnerie du Midi Marseille nõudepesuseep

Kaal:
200 g

Koostis:
Sodium Olivate (mahe oliivõli), Sodium Cocoate (mahe kookosõli), Aqua (vesi), Sodium Chloride (keedusool), Sodium Bicarbonate (söögisooda), Sodium Hydroxide (seebikivi)

ECOCERT sertifikaadiga.

Valmistatud Prantsusmaal.

Croll & Denecke puidust väike nõudepesuhari

Mõõdud:
8 x 6 x 6 cm

Materjal:
pöök, tampico kiud

Valmistatud käsitööna Saksamaal väikeses perefirmas.

Safix kookoskiust švamm

Mõõdud:
7 x 10 cm

Materjal:
kookospähklikiud, lateksist biolagunev liim

Valmistatud eetiliselt Indias.

Hoia Marseille seepi seebialusel ning tõmba niiske nõudepesuharja, lapi või kookoskiust švammiga üle seebi, kuni saad piisava hulga vahtu nõude pesemiseks. Kasutuskordade vahepeal hoia kuivana.

Merseille seepi saab kasutada pesu, nõude, keha pesemiseks, raseerimiseks, hammaste puhastamiseks, putukate peletamiseks, plekkide eemaldamiseks ja majapidamisseebina nii kodus kui reisil.

Kookoskiust švammi võib kasutada nii seebialuse kui ka puhastusšvammina, et tõmmata üle näiteks vanni ja valamu pinnad.

Nõudepesuharja kasutamiste vahepeal lasta sellel korralikult ära kuivada.

Švamm ja nõudepesuhari on kasutusea lõppedes komposteeritavad.

Marseille seep ja kookoskiust švamm on pakendatud paberümbrisesse, nõudepesuhari on pakendivaba.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Puidust nõudepesuhari + Marseille nõudepesuseep + kookoskiust švamm”