Pulito kompostiämbri filtrid

7,90

Kompostriämbri filtrid kena disainiga metallist komposti kogumise ämbrile.

Laost otsas

Teavita mind meili teel, kui soovitud toode on taas saadaval.Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja
Kategooria: , , , , , Tootekood: 2200 Kaubamärk:

Product Description

Pulito metallist kompostiämbri kaane sees on kaks aktiivsöega filtrit, tänu millele ei pääse ämbri sisule ligi äädikakärbsed ning suletud kaanega ämbrist ei eraldu toidujäätmete lõhna kööki. Vahetusfiltrite komplektis on kaks aktiivsöega filtrit – üks kandiline ja üks ümmargune. Filtreid soovitame vahetada iga kuue kuu tagant.

Pulito metallist kompostiämbriga on mugav kokku koguda köögis tekkivad biojäätmed. Roostevabast terasest kompostiämber näeb stiilne välja ja sobitub enamikesse köökidesse. Köögi töötasapinnale või kappi paigutatuna on see toiduvalmistamisel mugavalt käeulatuses.

Biojäätmed moodustavad vähemalt kolmandiku või isegi kuni poole meie igapäevastest jäätmetest ning ei ole mitte prügi, vaid väärtusliku komposti algmaterjal. Sorteeri alati biojäätmed segaolmejäätmetest eraldi – nii on võimalik nendest valmistada komposti ning vältida prügilates sorteerimata ja ümbertöötluseks kõlbmatute jäätmete ja kasvuhoonegaaside teket. Biojäätmeid komposteerides vähendad oma segaolmejäätmete hulka keskmiselt 20% ning annad komposti valmistamiseks väärtuslikku orgaanilist materjali loodusesse tagasi.

Pakis kaks filtrit, millest jagub üheks vahetuskorraks.

Materjal:
aktiivsüsi

Valmistatud Hiinas.

Vaheta filtreid keskmiselt iga kuue kuu tagant. Filtrite vahetamise aeg on käes, kui suletud kaanega ämbrist hakkab biojäätmete lõhna eralduma.

Paberümbris

Additional Information

Brand

Pulito

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Pulito kompostiämbri filtrid”