Pulito metallist jääkuubikud

21,90

Metallist korduskasutatavad jääkuubikud on käepärane lahendus jookide jahutamiseks ja kokteilide serveerimiseks. Enam ei ühtegi plastist või kilest jääkuubikuvormi!

3 laos

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja

Product Description

Roostevabast terasest jääkuubikud on alati kasutusvalmis, neist ei leki ka pikaaegse kasutamise järel toidusse ohtlikke ühendeid ega kemikaale. Samuti saad nende kasutamisega vältida kilest ühekordseid jääkuubikukotte. Tarvita lihtsalt ja mugavalt jääkuubikuid – võta need juba valmis kujul otse sügavkülmast. Roostevabast terasest jääkuubikud on alati kasutusvalmis ja sobivad kõikide jookide jahutamiseks.

Metallist jääkuubikud on praktilised, sest ei lahjenda jooki ega sula serveerimise ootel ära. Hoiusta mugavalt sügavkülmikus ning kasuta vajalikul hetkel.

Metallist jääkuubikud kestavad igavesti ega purune. Need on valmistatud kvaliteetsest roostevabast terasest ega anna joogile mingisugust maitset. Korduskasutatavate jääkuubikutega saad vältida ühekordseid jääkuubikute valmistamise kilekotte ja plastist jääkuubikuvormide kasutamist, mis võivad sisaldada ftalaate (pehmendid) jm kahjulikke ühendeid. Roostevabast terasest jääkuubikuid saad korduvalt kasutada aastaid.

Komplektis 6 tk.

Kogus:
6 tk pakis

Mõõdud:
2,5 x 2,5 x 2,5 cm

Materjal:
roostevaba teras, külmutav vedelik (vesi, etanool)

Valmistatud Hiinas.

Hoia kuubikuid sügavkülmas. Kasuta tavaliste jääkuubikute asemel jookide serveerimisel.

Pappkarp

Additional Information

Brand

Pulito

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Pulito metallist jääkuubikud”