Pulito metallist kompostiämber

49,90

(3 arvustused)

Kena disainiga metallist kompostiämber sobitub igasse kööki ning on mugav kasutada majapidamises tekkivate biojäätmete kogumiseks.

15 laos

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja

Product Description

Pulito metallist kompostiämbriga on mugav kokku koguda köögis tekkivad biojäätmed. Roostevabast terasest kompostiämber näeb stiilne välja ja sobitub enamikesse köökidesse. Köögi töötasapinnale või kappi paigutatuna on see toiduvalmistamisel mugavalt käeulatuses.

Kompostiämbri kaane sees on kaks aktiivsöega filtrit, tänu millele ei pääse ämbri sisule ligi äädikakärbsed ning suletud kaanega ämbrist ei eraldu toidujäätmete lõhna kööki. Kompostiämbri filtreid tasub vahetada iga kuue kuu tagant.

Biojäätmed moodustavad vähemalt kolmandiku või isegi kuni poole meie igapäevastest jäätmetest ning ei ole mitte prügi, vaid väärtusliku komposti algmaterjal. Sorteeri alati biojäätmed segaolmejäätmetest eraldi – nii on võimalik nendest valmistada komposti ning vältida prügilates sorteerimata ja ümbertöötluseks kõlbmatute jäätmete ja kasvuhoonegaaside teket. Biojäätmeid komposteerides vähendad oma segaolmejäätmete hulka keskmiselt 20% ning annad komposti valmistamiseks väärtuslikku orgaanilist materjali loodusesse tagasi.

Komplektis ämber ja kaks filtrit.

Maht:
4 liitrit

Mõõdud:
kõrgus koos kaanega 29 cm, diameeter 18,5 cm

Materjal:
roostevaba teras

Valmistatud Hiinas.

Ämbrit võib pesta nõudepesumasinas. Filtreid on soovituslik vahetada keskmiselt iga kuue kuu tagant. Vahetusfiltreid saab juurde osta siit.

Pappkarp

Additional Information

Brand

Pulito

3 arvustust tootele Pulito metallist kompostiämber

  1. Piret

    Otsisin pikalt, kuidas oleks kõige parem biojäätmeid koguda ja see ämber on esimesest päevast alates vaieldamatu lemmik!

  2. luuluke

    Nii lihtne kasutada ja puhastata, ning näeb välja nagu ehe köögis, tõeliselt ilus. Ei meelita kärbseid ligi, ega lõhna, palju karpe ja potsikuid sai enne proovitud ja nüüd leidsin selle õige 🙂

  3. Triin

    Tõesti ei lase mingit haisu läbi ja väga hästi läheb puhtaks. Super toode!

Lisa arvustus