Püsitellimus – Bambaw bambusest hambahari pehmete harjastega

3,80 / 3 kuud for 12 kuud

Bambaw bambusest hambahari pehmete nailonharjastega. Püsitellimus on mugav lahendus, et vahetada oma hambaharja automaatselt iga 3 kuu tagant.

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja
Kategooria: , , , , , , Tootekood: 498756487 Kaubamärk:

Toote kirjeldus

Naturaalsest bambusest ergonoomilise käepidemega hambahari, mida on mugav käes hoida. Harjased on valmistatud BPA-vabast nailonist. Valmistatud säästvalt ja eetiliselt kasvatatud bambusest.

Hambahari on kõige olulisem suuhügieeni vahend, mida hambaarstid soovitavad vahetada iga kolme kuu tagant. Sellest tulenevalt visatakse igal aastal maailmas ära üle miljardi vana hambaharja ning enamus neist, olles valmistatud plastist, lõpetab kas prügilates või ookeanides. Seega on bambusest komposteeruva käepidemega hambaharjad heaks alternatiiviks tavalistele plastist hambaharjadele ning säästavad meie loodust märgatavalt.
Bambusest hambaharja eelised:

  •     antibakteriaalne
  •     FSC sertifikaat
  •     panda sõbralik 🙂
  •     vegan
  •     julmusevaba

Loe meie blogist, miks tasub eelistada bambusest hambaharja.

Mida tähendab püsitellimus?

Püsitellimus on mugav võimalus tellida endale teatud aja tagant korduvalt sama kogus valitud tooteid. Sina vormistad püsitellimuse ja meie peame meeles, et need kokku lepitud aja tagant Sulle postitatud saaksid. Nii on väga lihtne ja muretu osta just selliseid tooteid, mis vajavad regulaarset väljavahetamist või täiendamist nagu hambaharjad, hambapesutabletid, hambaniit, šampoonid, deodorandid.

Püsitellimus kestab automaatselt 12 kuud või seni kuni selle tühistad, kuid eelnevalt peab püsitellimus olema täidetud vähemalt kaks korda.
 

Kuidas püsitellimust vormistada?

Püsitellimuse eest tasumiseks on vaja kassas sisestada oma pangakaardi andmed, et edaspidi saaks raha püsitellimuse eest kindla perioodi tagant kaardilt automaatselt maha minna. Toodete maksumusele lisandub iga kord ka transpordikulu, kusjuures transpordi sihtkoht jääb samaks, mis esialgselt on valitud. 

Materjal:
bambus, BPA vaba nailon

Valmistatud Indoneesias.

Peale kasutusea lõppu on hambaharja käepide komposteeritav.

Pakendatud pappkarpi.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Püsitellimus – Bambaw bambusest hambahari pehmete harjastega”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Postita kommentaar