Püsitellimus – Denttabs hambapesutabletid 125 tk

6,90 / 2 kuud for 12 kuud

Hambapesutablettide püsitellimus on säästlik alternatiiv tavalisele hambapastale ja mugav lahendus varude täiendamiseks. Tehes hambapesutablettide püsitellimuse, saadame Sulle automaatselt iga 2 kuu tagant uue paki hambapesutablette.

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja

Toote kirjeldus

Hambapesutablette kasutades hambaid mitte ei harjata, vaid poleeritakse looduslikul teel tänu ülipeenele mikrokristalsele tselluloosile. Tselluloos pärineb FSC sertifikaadiga puidult Euroopas. Nii ei muutu hambad mitte ainult säravaks, vaid siledale pinnale ei saa ka koguneda mustus ega tekkida hambakivi. Hambakivita aga ei teki kaariest. 

Hambapesutabletid koosnevad ainult looduslikest koostisosadest. Kuna tabletid ei sisalda vett, ei ole nende koostises vaja kasutada ka säilitusaineid, sidusaineid, alumiiniumit, mikroplaste jm. Toodetel on COSMOS sertifikaat.

Rohkem infot hambapesutablettide eelistest leiad meie blogist.
 

Mida tähendab püsitellimus?

Püsitellimus on mugav võimalus tellida endale teatud aja tagant korduvalt sama kogus valitud tooteid. Sina vormistad püsitellimuse ja meie peame meeles, et need kokku lepitud aja tagant Sulle postitatud saaksid. Nii on väga lihtne ja muretu osta just selliseid tooteid, mis vajavad regulaarset väljavahetamist või täiendamist nagu hambaharjad, hambapesutabletid, hambaniit, šampoonid, deodorandid.

Püsitellimus kestab automaatselt 12 kuud või seni kuni selle tühistad, kuid eelnevalt peab püsitellimus olema täidetud vähemalt kaks korda.
 

Kuidas püsitellimust vormistada?

Püsitellimuse eest tasumiseks on vaja kassas sisestada oma pangakaardi andmed, et edaspidi saaks raha püsitellimuse eest kindla perioodi tagant kaardilt automaatselt maha minna. Toodete maksumusele lisandub iga kord ka transpordikulu, kusjuures transpordi sihtkoht jääb samaks, mis esialgselt on valitud. 

Kogus:
pakis 125 tk

Koostis:
mikrokristalne tselluloos, söögisooda, ränidioksiid, magneesiumstearaat, sodium lauryl glutamate*, lõhnaaine, mentool, ksantaankummi, stevia, eugenool, sidrunhape. Fluoriga tablettidel ka fluor [sisaldus 1450ppm (0,145%)].

*kookosrasva ja glutamiinhappe reageerimisel saadud aine. NB! Tegemist ei ole toiduainetööstuses kasutatava glutamaadiga! Tabletid on glutamaadi- ja gluteenivabad.

Ei sisalda säilitusaineid, sidusaineid, alumiiniumi ega nanoosakesi.

Avatult kasutada 12 kuu jooksul.

Valmistatud Euroopas.

1 hambapesutablett närida katki ning seejärel pesta hambaid märja hambaharjaga tavapärasel viisil.

Tabletid tulevad kotikeses, mis on komposteeruv.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Püsitellimus – Denttabs hambapesutabletid 125 tk”