Püsitellimus – Wave pesupesemise ribad 16 tk

5,90 / 2 kuud for 12 kuud

Wave pesuribad on kontsentreeritud, hüpoallergeensed, keskkonnasõbralikud ning lahustuvad pesu käigus täielikult. Püsitellimus on mugav lahendus oma varude täiendamiseks. Tehes pesuribade püsitellimuse, saadame Sulle automaatselt iga 2 kuu tagant uue paki pesuribasid.

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja

Toote kirjeldus

Biolagunevad pesuribad on tõeliselt innovatiivne toode riiete pesemiseks. Olles ühtaegu õrn nii tundlikule nahale kui vähekoormav keskkonnale, erineb see märgatavalt tavalistest pesupulbritest ja geelidest. Võib kasutada 30-60°C juures pesemisel.

Pesuribad on nullkulu (zero waste) toode, kuna need lahustuvad pesu käigus täielikult ning toote pakend on ümbertöödeldav. Samuti on pesuribad väga kuluefektiivsed – üks masinatäis pesu saab pestud 0,37€ eest.

Wave pesupesemise ribad on väga kerged ja kontsentreeritud, s.t. Sa ei pea ostma järjekordset (plast)pakendit ega maksma toote koostises sisalduva vee eest. Ribad on hüpoallergeenilise koostisega, vegan ja julmusevabad, ei sisalda parabeene, fosfaate, kloori ega värvaineid ning on tänu sellele ohutud ja mittemürgised.

Pesuribade eelised:

  • Neid on ülilihtne kasutada – 1 riba = 1 masinatäie pesu jaoks. Ei mingit mõõtmist, üledoseerimist ega kadu.
  • Lahustuvad täielikult nii jahedas kui soojas vees. Pesevad pesu puhtaks ohutult ja efektiivselt. Sa ei vaja enam pulbreid ja geele, mis koosnevad sünteetilistest koostisosadest.
  • Biolagunevad vastavalt OECD juhisele 310D.
  • Väga mugav kasutada nii masin- kui käsitsipesuks. Sobivad kõikides pesumasinates, nii eest- kui pealtlaetavates kasutamiseks.
  • Hea ja lihtne kaasa võtta kodust väljapoole – matkale, puhkusereisile, suvilasse – kus iganes on Sul vaja pesu pesta.
  • Võtab kodus hoiustamisel vähe ruumi – pakk on õhuke nagu suuremat sorti postiümbrik.
  • Sobib ka tundliku naha korral. On ühteaegu õrn nii naha kui kangaste vastu.

Pesuribadega võib pesta enamikke kangaid, välja arvatud villa ja siidi. Järgi alati rõivatootja konkreetseid pesemissoovitusi. 

Plastivaba, julmusevaba, zero waste, sünteetiliste lisaainete vaba, biolagunev, ümbertöödeldav/komposteeritav pakend.

Loe meie blogist, miks tasub eelistada looduslikke pesuvahendeid.
 

Mida tähendab püsitellimus?

Püsitellimus on mugav võimalus tellida endale teatud aja tagant korduvalt sama kogus valitud tooteid. Sina vormistad püsitellimuse ja meie peame meeles, et need kokku lepitud aja tagant Sulle postitatud saaksid. Nii on väga lihtne ja muretu osta just selliseid tooteid, mis vajavad regulaarset väljavahetamist või täiendamist nagu hambaharjad, hambapesutabletid, hambaniit, šampoonid, deodorandid.

Püsitellimus kestab automaatselt 12 kuud või seni kuni selle tühistad, kuid eelnevalt peab püsitellimus olema täidetud vähemalt kaks korda.
 

Kuidas püsitellimust vormistada?

Püsitellimuse eest tasumiseks on vaja kassas sisestada oma pangakaardi andmed, et edaspidi saaks raha püsitellimuse eest kindla perioodi tagant kaardilt automaatselt maha minna. Toodete maksumusele lisandub iga kord ka transpordikulu, kusjuures transpordi sihtkoht jääb samaks, mis esialgselt on valitud.

1 pakk sisaldab 16 riba = 16 pesukorda keskmise määrdumise juures. 1 riba = u 5 kg pesule.

Koostisosad:
• Vegetable Glycerin: plant-derived softener / taimne glütseriin, pehmendaja
• Starch: plant-derived biodegradability booster / tärklis, soodustab biolagunemist
• PVA: biodegradable supporting matrix / polüvinüülalkohol, soodustab biolagunemist
• Potassium Sorbate: Food grade preservative / kaaliumsorbaat, toidukraadiga säilitusaine
• Light Mineral Oil: Used in manufacturing as a processing aid. (not an active product ingredient) / kerge mineraalõli, mida kasutatakse tootmisprotsessi käigus, mitte aktiivse koostisosana
• Cocamido propyl betaine: coconut oil based, biodegradable amphoteric surfactant (cleaning agent) and foam booster / kokamiidpropüül betaiin, kookosõlil põhinev biolagunev puhastusaine ja vahu tekitaja
• Sodium Gluconate: plant-derived and food-grade, biodegradable water softener that prevents soil from resettling on fabric after it has been removed during washing / naatriumglükonaat, taimsel baasil biolagunev toidukraadiga veepehmendaja, mis takistab ära pestud mustusel kangale settimast
• Lauryl dimethyl amine oxide: plant-derived, biodegradable non-ionic surfactant (cleaning agent) and foam stabilizer / larüül dimetüül amiinoksiid, taimsel baasil biolagunev ja mitteioonne puhastusaine ning vahu stabiliseerija
• Sulfonic acids, C14-16-alkane hydroxy and C14-16-alkene, sodium salts: biodegradable surfactant (cleaning agent) / sulfoonhapped ja naatriumsoolad, biolagunevad puhastusained
• Glycereth cocoate: plant derived and food grade, biodegradable water softener / kookosõlil põhinev toidukraadiga biolagunev pehmendaja
• Caprylyl Glucoside, Octyl Glucoside: non-ionic surfactants (cleaning agents) / kaprüülglükosiid, oktüülglükosiid, mitteioonsed puhastusained
• Residual Water / jääkvesi

Valmistatud Itaalias.

Võta 1 riba ja aseta see pesumasinasse (pealtlaetaval masinal trumlisse, eestlaetaval pesuvahendi sahtlisse või trumlisse). Pesuvahendi sahtlisse asetades võid riba soovi korral rebida väiksemateks tükikesteks. Pese tavapärase pesutsükliga.

Väga määrdunud pesu puhul kasuta 2 riba. Poole masinatäie puhul kasuta pool riba. Lihtne!

Pakendatud papist karpi ja tselluloosist ümbrisesse, mis on ümbertöödeldavad või komposteeritavad. Tänu õhukesele ja kergele pakendile on pesuribade transport kulu- ja mahuefektiivsem (isegi kuni 94% võrreldes tavapäraste geelipudelite ja pulbripakkidega) ning tunduvalt väiksema CO2 emissiooniga.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Püsitellimus – Wave pesupesemise ribad 16 tk”