Redecker korduskasutatav kohvifilter

17,90

Võtan – kasutan – viskan ära mentaliteet on minevik. Unusta üleliigsed paberfiltrid ja vähenda tekkivat prügi korduskasutatava kohvifiltriga.

5 laos

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja
Kategooria: , , , , , , Tootekood: 857004 Kaubamärk:

Toote kirjeldus

Alusta oma hommikut jätkusuutlikult ja prügivabalt. Korduskasutatava kohvifiltri abil saad nautida kohvi ilma paberjäätmeid tekitamata. Pruulitud kohv on pehme ja puhta maitsega. Lisaks kohvile saab filtriga valmistada ka teed.

Ülipeen roostevabast terasest kangas on toiduga kokkupuuteks ohutu ega jäta kohvile mõrudat või paberi järelmaitset. Kangas on õmmeldud rebenemiskindla lõngaga, mis tagab filtri pika kasutusaja. Õige hoolduse juures võib roostevabast terasest filter vastu pidada vähemalt 7 aastat.

Iga päev leiab oma tee prügikastis ca 750 miljonit paberfiltrit. Selleks on vaja raiuda miljoneid puid aastas, mis mõjutab kohalikku taimestikku, loomastikku ja inimesi. Lisaks nõuab paberfiltrite tootmine suures mahus veetarbimist. Et paber oleks pehme ja valge, on tavapärane mürgiste kemikaalide lisamine – enamlevinud on klooriühendid, mida kasutatakse valgendamisel.

Kohvi- ja teepaks koos paberfiltriga kuuluvad biojäätmete hulka. Kuna suur osa biojäätmeid lõpetab prügilas koos segaolmejäätmetega, tekib lagundades palju kasvuhoonegaase, mis omakorda põhjustab kliimasoojenemist. Ühtlasi on see põhjuseks, miks prügilad on ühed kõige suuremad metaangaasi tekitajad maailmas.

Tarbijana saame looduse säästmiseks ise palju ära teha, tarbides vähem ühekordseid paberist mugavustooteid. Selleks ongi otstarbekas kasutada korduskasutatavad kohvifiltreid. Roostevabast terasest kangast valmistatud filtrid on tugevad ja vastupidavad ning aitavad vältida kohvi liiga kiiret voolamist. Kohvi aeglasel tilkumisel filtreerib filter mõrudat maitset andvad kohvioa õli jäägid ja rasvad, parkained ja mikroosakesed.

Materjal:
Roostevaba teras, PE-lõng

Mõõdud:
Külje pikkus 10,5 cm

Sobib tavakohvimasinasse.

Valmistatud Saksamaal.

Et valmistada siidine ja täidlane kohv, aseta jämeda jahvatusega kohvipuru filtrisse, vala peale 95° vesi ja lase voolata kannu või otse tassi. Pärast pruulimist viska jäätmed komposti, puhasta filter kohvijääkidest, loputa põhjalikult ja jäta kuivama.

Aja jooksul võib filtrisse kogunenda kohviõli- ja rasvajääke, mis ummistavad kangapoore ja seetõttu aeglustub vee läbivool. Olenevalt kasutussagedusest on soovitatav filtrit vastavalt vajadusele põhjalikumalt puhastada. Selleks keeda filtrit 10 minutit puhtas vees. Kui läbivool on endiselt aeglane, korda protsessi. Vajadusel lisa teelusikatäis söögisoodat või äädikat keemiseni.

Võib pesta nõudepesumasinas.

Papist ümbrispakend.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Redecker korduskasutatav kohvifilter”