Rocking Undies korduskasutatav hügieeniside

16,0019,99

Lihtne, mugav ja jätkusuutlik alternatiiv naistele, kes eelistavad kasutada hügieenisidemeid, kuid soovivad seejuures keha- ja loodussõbralikumat lahendust.

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja
Kategooria: , , , , Tootekood: 4910533038 Kaubamärk:

Toote kirjeldus

Naiste hügieenitooted on vältimatu vajadus, kahjuks aga on enamik neist mõeldud ühekordseks kasutamiseks. Olles valmistatud (osaliselt) plastist ja pakendatud plasti, ei ole need ümbertöödeldavad ega biolagunevad. Ühekordsed hügieenitooted on märkimisväärne regulaarne väljaminek. Keskmiselt kulutab üks naine 5 aasta jooksul u 130-400€ erinevatele intiimhügieenitoodetele. 

Korduskasutatav hügieeniside on seevastu mugav alternatiiv ühekordsetele sidemetele ja tampoonidele ning ka keskkonnale vähem koormav lahendus.

Need on saadaval kolmes suuruses: 

✔️ S – 16 cm, kergele voolusele (pesukaitse)

✔️ M – 26 cm, keskmisele voolusele (päevaside)

✔️ L – 34 cm, suurele voolusele (ööside)
 

Rocking Undies korduskasutatav hügieeniside on valmistatud bambuskangast, paksemast imavast bambuskangast ja hingavast veekindlast kangast. Kinnituseks on metallist trukid.

Miks on bambuskangas hea?

Bambus on üks kiiremini kasvavaid taimi maailmas. Kangatööstuses peetakse bambust väga loodussõbralikuks tooraineks, sest ta kasvab kiiresti ja loomulikult, ilma pestitsiidide, herbitsiidide ja väetisteta, samuti on ta vee suhtes üsna vähenõudlik.

Bambuskangas on pehme, sile ja hästi langev. Bambuskangas aitab hoida nahka kuivana, imab väga hästi niiskust (ca 3 korda paremini kui puuvill) ja reguleerib kehatemperatuuri (suvel palavaga jahutab ja talvel külmaga annab sooja juurde).

Bambusest valmistatud tekstiilid on looduslike bakterite- ja seentevastaste omadustega, ei ärrita nahka ega tekita allergiat ning on 100% biolagunevad.

Materjal:
Bambuskangas, paksem imav bambuskangas, hingav veekindel kangas, metallist trukid

Valmistatud käsitööna Eestis, mistõttu võivad hügieenisidemed olla natuke erinevad.

Välimisel küljel on silt, mis aitab eristada imavat poolt mitteimavast poolest. Külg, millel puudub silt, peab jääma keha poole. Vali endale sobiv laius ja kinnita trukiga side oma aluspesu külge.

Pärast kasutamist loputa või pese voolava vee all, ära jäta ligunema. Seejärel aseta hügieeniside pesumasinasse koos teiste tumedate riietega ja pese kuni 40-kraadises vees.

Ära kasuta pesupehmendajat ega -valgendit. Pärast pesemist riputa kuivama. Ära kasuta kuivatit. Hügieeniside ei vaja triikimist. Kuna korduskasutatav hügieeniside koosneb mitmest kihist, siis võtab kuivamine tavapärasest veidi kauem aega. Õige hooldus tagab toodete pikema eluea.

Kui hügieeniside on siiski jäänud ligunema või liiga kauaks seisma, siis on soovitatav lisada pesumasinasse pesuloputusvahendi asemel äädikat (suhtega 1:5). Samuti võib lisada masinasse mõne tilga eeterlikku õli, mis annab meeldiva lõhna.

Paberkott

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Rocking Undies korduskasutatav hügieeniside”