Rocking Undies päevituspüksid

52,90

Rocking Undies menstruatsiooni aluspesu on kehasõbralik alternatiiv ühekordsetele hügieenisidemetele ja tampoonidele.

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja
Kategooria: , , , , Tootekood: RU_paev Kaubamärk:

Toote kirjeldus

Rocking Undies on Eestis toodetud ja disainitud superimav aluspesu, mis asendab nii menstruatsiooni kui põiepidamatuse korral tavapäraselt kasutatavaid hügieenitarbeid. Loe meie blogist, miks on selline aluspesu kehasõbralik valik.

Päevituspüksid on valmistatud 3D päevitusriide kangast ning juurde lisatud imav vahedetail mis tagab ka turvalise tunde päevitades. NB! Vette minnes nad siiski imavad ka vee sisse: imavus väheneb ja püksid muutuvad raskeks.

✔️ Kanna kuni 12 tundi.
✔️ Imab kuni 3 tampoonitäit
✔️ Sobib kandmiseks päevitamisel.
✔️ Sobilik kasutamiseks nii menstruatsiooni, uriinipidamatuse kui lekete korral.

Kui soovid täpsemalt teada, miks on menstruatsioonipesu hea valik…
 

Miks kasutada menstruatsioonipesu?

Et säästa loodust ja tarbida vähem. Üks naine kasutab aastas keskmiselt 240 ja oma eluaja jooksul keskmiselt 9600 tampooni. Tampoonide tootmisel on kasutatud palju kemikaale ja plasti, mille lõplik hävimine looduses võib kesta kuni 500 aastat. Hügieenisidemed sisaldavad umbes 90% ulatuses plasti, mis ei hävine looduses isegi mitmekümnete põlvkondade jooksul.

Teaduslikult puuduvad küll tõestused tampoonide ja TSS (toksilise šoki sündroomi) seostest või tampoonidest eralduvate kemikaalide mõjust meie organismile, kuid praktikas seostatakse neid probleeme tihti noorte naiste tampoonide kasutamisega.

Menstruatsioonipesu kasutamine on heaks alternatiiviks traditsioonilistele hügieenivahenditele. Kasutades menstruatsioonipesu võib naisele piisata vaid 2-5 paarist aluspükstest, olenevalt vooluse suurusest, erinevate mudelite imavusest ning kasutaja personaalsetest tootemudeli eelistusest.
 

Kas imav aluspesu on palju kallim kui tampoonid ja sidemed?

Uuringud näitavad, et eesti naised kulutavad ühes kuus tampoonidele ja sidemetele keskmiselt 15 eurot, mis teeb aasta peale kokku 180 eurot. Üks paar menstruatsioonipesu kestab õige hoolduse korral aastaid.

Keskmiselt on ühele naisele vaja 3 kuni 5 paari pesu, mis teeb kuluks kokku 135-225 eurot. Nii on juba kahe aastaga kokkuhoid 135 kuni 225 eurot, rääkimata märkimisväärselt vähem toodetud prügist, mis looduses ei lagune. Investeering Rocking Undies aluspesusse tasub end ära juba esimesel aastal.

Kui kaua peab vastu Rocking Undies menstruatsioonipesu?

Tooteid on testitud edukalt ja kulumisjälgedeta 2 aastat. Õige hoolduse korral peavad need kenasti vastu aastaid, kuid kõik oleneb siiski, kui tihedalt pesu kasutatakse ja kuidas seda hooldatakse.

Päevituspükste sisemine osa on valmistatud neljast peentehnoloogilisest osast, mis muudab materjali mikroobe tõrjuvaks, niiskust eemal hoidvaks, hästi imavaks, hingavaks ning lekkekindlaks.

Väliskülg: 93% polyamiid, 7% elastaan.
Sisekülg: 71% polyamiid, 29% elastaan.
Ääris: 100% polüester.
Sisemised kangad: absorbeeriv segu, hingav PUL.

Kasuta menstruatsiooni või uriinipidamatuse korral tavapäraselt kasutavate hügieenitarvete asemel. Kanna kuni 12 tundi.

Suuruse mõõtmine:
Täpseima suuruse saamiseks mõõda puusasid kõige laiemast kohast.
Kui soovid, et pesu oleks rohkem ümber, siis pinguta natukene mõõdulinti ja alles seejärel võta mõõt.
Kui soovid vabamalt istuvat pesu, siis mõõda linti lõdvemalt hoides.
Kui oled kahe suuruse vahel, siis vali väiksem suurus. Püksid peaksid olema pigem keha ümber.
Rocking-Undies-suurused

Peale kasutamist loputa või pese püksid voolava vee all, ära jäta ligunema. Peale loputamist pane päevituspüksid pesumasinasse koos teiste tumedate riietega. Pese kuni 40-kraadises vees.

Ära kasuta pesupehmendajat ega -valgendit. Peale pesemist riputa püksid kuivama. Ära kasuta kuivatit. Püksid ei vaja triikimist. Õige hooldus tagab pikema eluea.

Kuna menstruatsioonipesu koosneb mitmest kihist, siis võtab pükste kuivamine tavapärasest veidi kauem aega.

Kui püksid on siiski jäänud ligunema või liiga kauaks seisma, siis on soovitatav lisada pesumasinasse pesuloputusvahendi asemel äädikat (suhtega 1:5). Samuti võib lisada masinasse mõne tilga eeterlikku õli, mis annab pesule meeldiva lõhna.

Papist karp

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Rocking Undies päevituspüksid”