Rocking Undies pitsist äärega ööhipsterid

55,90
47,52

Rocking Undies menstruatsiooni aluspesu on kehasõbralik alternatiiv ühekordsetele hügieenisidemetele ja tampoonidele.

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja

Toote kirjeldus

Rocking Undies on Eestis toodetud ja disainitud superimav aluspesu, mis asendab nii menstruatsiooni kui põiepidamatuse korral tavapäraselt kasutatavaid hügieenitarbeid. Loe meie blogist, miks on selline aluspesu kehasõbralik valik.

Mugavad pitsist äärega ööhipsterid on ideaalsed kasutamiseks öösel, vererohketel päevadel, uriinipidamatuse korral tampoonide ja sidemete asemel või lihtsalt lisakaitsena. Kasuta, pese, kasuta jälle.

  • Kanna kuni 12 tundi.
  • Imab kuni 5 tampoonitäit.
  • Sobib ideaalselt öösel kandmiseks, kuna imav osa on eriti suur ning ulatub nii eest kui tagant kuni pitsiääreni.
  • Sobilik kasutamiseks nii menstruatsiooni, uriinipidamatuse kui lekete korral.

Kui soovid täpsemalt teada, miks on menstruatsioonipesu hea valik…

Miks kasutada menstruatsioonipesu?

Et säästa loodust ja tarbida vähem. Üks naine kasutab aastas keskmiselt 240 ja oma eluaja jooksul keskmiselt 9600 tampooni. Tampoonide tootmisel on kasutatud palju kemikaale ja plasti, mille lõplik hävimine looduses võib kesta kuni 500 aastat. Hügieenisidemed sisaldavad umbes 90% ulatuses plasti, mis ei hävine looduses isegi mitmekümnete põlvkondade jooksul.

Teaduslikult puuduvad küll tõestused tampoonide ja TSS (toksilise šoki sündroomi) seostest või tampoonidest eralduvate kemikaalide mõjust meie organismile, kuid praktikas seostatakse neid probleeme tihti noorte naiste tampoonide kasutamisega.

Menstruatsioonipesu kasutamine on heaks alternatiiviks traditsioonilistele hügieenivahenditele. Kasutades menstruatsioonipesu võib naisele piisata vaid 2-5 paarist aluspükstest, olenevalt vooluse suurusest, erinevate mudelite imavusest ning kasutaja personaalsetest tootemudeli eelistusest.

Kas imav aluspesu on palju kallim kui tampoonid ja sidemed?

Uuringud näitavad, et eesti naised kulutavad ühes kuus tampoonidele ja sidemetele keskmiselt 15 eurot, mis teeb aasta peale kokku 180 eurot. Üks paar menstruatsioonipesu kestab õige hoolduse korral aastaid.

Keskmiselt on ühele naisele vaja 3 kuni 5 paari pesu, mis teeb kuluks kokku 135-225 eurot. Nii on juba kahe aastaga kokkuhoid 135 kuni 225 eurot, rääkimata märkimisväärselt vähem toodetud prügist, mis looduses ei lagune. Investeering Rocking Undies aluspesusse tasub end ära juba esimesel aastal.

Miks on bambuskangas hea?

Bambus on üks kiiremini kasvavaid taimi maailmas. Kangatööstuses peetakse bambust väga loodussõbralikuks tooraineks, sest ta kasvab kiiresti ja loomulikult, ilma pestitsiidide, herbitsiidide ja väetisteta, samuti on ta vee suhtes üsna vähenõudlik.

Bambuskangas on pehme, sile ja hästi langev. Bambuskangas aitab hoida nahka kuivana, imab väga hästi niiskust (ca 3 korda paremini kui puuvill) ja reguleerib kehatemperatuuri (suvel palavaga jahutab ja talvel külmaga annab sooja juurde).

Bambusest valmistatud tekstiilid on looduslike bakterite- ja seentevastaste omadustega, ei ärrita nahka ega tekita allergiat ning on 100% biolagunevad.

Kas superimav pesu on hügieeniline?

Jah, bambus on oma loomult antibakteriaalsete omadustega. Superimav vahekangas on antibakteriaalsete ja mikroobe tõrjuvate omadustega, takistades mikroobide ja ebameeldiva lõhna teket.

Kui kaua peab vastu Rocking Undies menstruatsioonipesu?

Tooteid on testitud edukalt ja kulumisjälgedeta 2 aastat. Õige hoolduse korral peavad need kenasti vastu aastaid, kuid kõik oleneb siiski, kui tihedalt pesu kasutatakse ja kuidas seda hooldatakse.

Kui mitu paari aluspesu on mul vaja?

Kõik oleneb sellest, kui suur on Sinu voolus ja kas kasutad veel menstruaalanumat, tampoone, sidemeid või mõnda muud hügieenivahendit. Kui kasutad ainult menstruatsioonipesu, siis pead arvestama ka sellega, et pesu kuivamine võtab aega kauem kui tavalisel aluspesul ning olenevalt voolusest ja vahetamise tihedusest võid Sa vajada mõnda lisapaari.

Sise- ja väliskülg: 93% bambuskangas, 7% elastaan
Ääris: 100% polüester
Sisemised kangad: absorbeeriv segu, hingav PUL

Valmistatud Eestis.

Kasuta menstruatsiooni või uriinipidamatuse korral tavapäraselt kasutavate hügieenitarvete asemel. Kanna kuni 12 tundi.

Suuruse mõõtmine:
Täpseima suuruse saamiseks mõõda puusasid kõige laiemast kohast.
Kui soovid, et pesu oleks rohkem ümber, siis pinguta natukene mõõdulinti ja alles seejärel võta mõõt.
Kui soovid vabamalt istuvat pesu, siis mõõda linti lõdvemalt hoides.
Kui oled kahe suuruse vahel, siis vali väiksem suurus. Püksid peaksid olema pigem keha ümber.

Rocking-Undies-suurused

Peale kasutamist loputa või pese pesu voolava vee all, ära jäta ligunema. Peale loputamist pane aluspüksid pesumasinasse koos teiste tumedate riietega. Pese kuni 40-kraadises vees.

Ära kasuta pesupehmendajat ega -valgendit. Peale pesemist riputa pesu kuivama. Ära kasuta kuivatit. Aluspesu ei vaja triikimist. Õige hooldus tagab pesu pikema eluea.

Kuna menstruatsioonipesu koosneb mitmest kihist, siis võtab aluspükste kuivamine tavapärasest veidi kauem aega.

Kui pesu on siiski jäänud ligunema või liiga kauaks seisma, siis on soovitatav lisada pesumasinasse pesuloputusvahendi asemel äädikat (suhtega 1:5). Samuti võib lisada masinasse mõne tilga eeterlikku õli, mis annab pesule meeldiva lõhna.

Pappkarp

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Rocking Undies pitsist äärega ööhipsterid”