Savonnerie du Midi Marseille seep

7,509,60

(1 ülevaade)

Marseille seep on väga mitmekülgselt kasutatav majapidamis- ja kehahooldusseep.

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja

Product Description

Marseille seep on looduslik ja mitmekülgne palmiõlivaba puhastusseep. Selle kasutusvaldkonnad on väga laiad – sellega võib pesta pesu, nõusid, peletada putukaid, eemaldada plekke, kasutada majapidamisseebina nii kodus kui reisil.

Marseille seep on plastivaba ja naturaalsetest koostiosadest, pakkudes oma ohutu koostisega head alternatiivi paljudele kodupuhastuse toodetele, mida igapäevaselt kasutatakse. Paljude inimeste südamed on Marseille seep võitnud just tänu oma mitmekülgsetele kasutusvõimalustele, mis annab võimaluse säästa erinevate puhastusvahendite ostmiselt.

Seep on õrn ja sobib ka tundlikule nahale ning aitab isegi leevendada erinevaid nahaärritusi ja infektsioone. Palmiõli asemel sisaldab Marseille seep oliiviõli. Seebil on tugev oliiviõlile iseloomulik lõhn. ECOCERT märgisega. 

Loe meie blogist lähemalt Marseille seebi ajaloost ja mitmekülgsetest kasutusvõimalustest ning miks eelistada naturaalsetest koostisosadest seepi.

Koostis:
Sodium Olivate (mahe oliivõli), Sodium Cocoate (mahe kookosõli), Aqua (vesi), Sodium Chloride (keedusool), Sodium Hydroxide (seebikivi)

ECOCERT sertifikaadiga.

Valmistatud Prantsusmaal.

Hoia seepi seebialusel ning tõmba niiske harja, lapi või švammiga üle seebi, kuni saad piisava hulga vahtu nõude pesemiseks. Kasutuskordade vahepeal hoia kuivana.

300gr seep sobib oma kuju poolest hästi bambusest ruudukujulisele seebialusele.

Müügil pakendivabalt.

Additional Information

Suurus

500 g, 300 g

Brand

Savonnerie du Midi

1 arvustus tootele Savonnerie du Midi Marseille seep

  1. laura.verte (toote omanik)

    Ma ei saa enam kodus vist ilma Marseille seebita hakkama – pesen sellega nii käsi, nõusid, plekke riietelt, jalanõude valgeid rante, põrandat jpm – täielik terve majapidamise seep!

Lisa arvustus