Savonnerie du Midi oliiviõliga vedel must seep 1 l

10,90

Oliivõliga vedel must seep on looduslik mitmeotstarbeline puhastusvahend.

3 laos

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja

Toote kirjeldus

Oliivõliga vedel must seep on mitmekülgne puhastusvahend, mis asendab erinevaid tööstuslikke puhastusvahendeid ja võimaldab kodu koristada ökoloogiliselt. See on valmistatud traditsioonilisel viisil Prantsusmaal. ECOCERT sertifikaadiga.
Must seep on väga hea puhastusvahend, rasva- ja plekieemaldaja. Lahjendatult sobib hästi kõigi kaasaegsete ja vanade põrandate sügavaks toitmiseks ja kaitsmiseks. Puhast musta seepi saab kasutada pesult plekkide eemaldamiseks, aga ka köögis rasvaplekkide puhastamiseks, näiteks ahju või pliidi küürimisel.
100% taimne, biolagunev puhastusvahend.
 

Kogus:
1 l

Koostis:
5% – 15% seep; lisaks vesi, sool.

ECOCERT sertifikaadiga. 100% looduslikku päritolu koostisosad.

Valmistatud Prantsusmaal.

Pindade puhastamiseks (töötasapinnad, kraanikauss, pliit ja tõmbekapp): Puhastamiseks ja rasva eemaldamiseks lahusta 15 ml seepi 3 liitris kuumas vees. Pinnad ei vaja loputamist.

Põrandate puhastamiseks: Lahusta 40 ml seepi 3 liitris kuumas vees. Pinnad ei vaja loputamist.

Plekieemalduseks pesult: Määri väikene kogus seepi otse plekile, hõõru kergelt ja lase paar minutit seista, enne kui asetad riideeseme masinasse. Pasta on väga kontsentreeritud ja võib seetõttu eriti just heledale pesule jätta jälgi. Palun katseta pastat esialgu väikesel kogusel pesul.

Koduloomade pesemiseks: Tee oma lemmiklooma karv märjaks käesooja veega. Hõõru 40 ml seepi ühtlaselt looma karvale, masseeri samamoodi nagu šampooniga pestes. Loputa hoolikalt käesooja veega.

Plastpudel

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Savonnerie du Midi oliiviõliga vedel must seep 1 l”