Skosh puhastusvahendi tablett 3 tk

8,50

(1 ülevaade)

Plastivabad puhastusvahendi tabletid on mugav viis ise puhastusvahend pudelisse valmis teha ja koristada kodu looduslike vahenditega.

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja
Kategooria: , , , , , , , , Tootekood: 311300072 Kaubamärk:

Toote kirjeldus

Skosh innovaatilised puhastustabletid aitavad vähendada igapäevase plasti hulka Sinu elus. Puhastustabletid on välja töötatud koostöös Lundi ülikooli spetsialistidega, et saavutada efektiivne tulemus loodussõbralike koostisosadega.

Puhastusvahendi tabletid ei sisalda toksilisi aineid ega jäta pindadele ohtlikke jääke. Need on täielikult biolagunevad ja vegan koostisosadest. Skosh toodetel ei ole tugevat lõhna, seepärast on need väga hästi sobivad just siis, kui soovid, et kodu ei jääks pärast koristamist vahendi järele lõhnama. Ainult looduslikud lõhnaained teevad need sobivaks nii laste kui koduloomadega majapidamisse. 

Sisaldab 3 puhastustabletti, millest saab teha kokku 1500 ml vahendit.

Klaasipuhastusvahend eemaldab kerge vaevaga mustuse ja sõrmejäljed klaas- ning peegelpindadelt. Sobib klaasi, peeglite, akende ja roostevabade pindade puhastamiseks. Neutraalne pH tase (pH 5) ja naturaalsed soolad aitavad peeglid ja aknad jätta täielikult triipudevabaks. Klaasipuhastusvahendil on värsked ookeani lõhnanoodid.

Koostisosad: Citric acid, sodium hydrogen carbonate, anionic surfactant (5-15%), sodium sulfate, sodium benzoate, colouring, and essential oils.

Põrandapuhastusvahend eemaldab põrandalt mustuse ja paneb pinnad särama. Sobib kõikide kõvade pindade puhastamiseks nagu puit, vinüülparkett või keraamilised plaadid. Ei ole mõeldud vaipade puhastamiseks.

Koostisosad: Citric Acid, sodium (Bi)carbonate, sodium sulfate, 5-15% anionic surfactant, fragrance (natural)

Üldpuhastusvahend eemaldab tänu kõrgele pH tasemele (pH 9) hõlpsasti tugeva mustuse ja rasva kõikidelt pindadelt. Sobib kasutamiseks erinevatel pindadel: graniit, kvarts, laminaat, tehisplaadid, pliidiplaat, valamud, roostevaba teras, grillid, keraamilised plaadid. Võib kasutada ka nõude pesemiseks. Mitte kasutada marmori, loodusliku kivi ja puidu puhastamiseks.

Koostisosad: Citric acid, sodium carbonate, anionic surfactant (5-15%), colouring, and essential oils.

Vannitoa puhastusvahendi madal pH tase (pH 2-4) tagab katlakivi, veeplekkide ja rooste tõhusa eemalduse kõikidelt vannitoa pindadelt. Sobib dušinurga, tualettpoti, kraanikausi ja vannitoaplaatide puhastamiseks. Mitte kasutada marmori, naturaalse kivi ning puidu puhastamiseks.

Koostisosad: Citric acid, maleic acid, sodium sulfate, sodium hydrogen corbonate, anionic surfactant (5-15%), colouring and essential oils.

Valmistatud Rootsis.

Kõige parema tulemuse saad kui lahustad ühe Skoshi tableti 500 ml veega.

Täida pudel sooja veega, lisa tablett ning lase lahustuda. Lahustumine võib aega võtta kuni 5 minutit sõltuvalt vee temperatuurist. Keera pihustiga kork peale ning puhastusvahend on kasutamiseks valmis.

Puhastusvahend on lahustatuna efektiivne kuni 6 kuud. Ühte ja sama pudelit saad korduvalt tableti ja uue vedelikuga täita ning seetõttu märkimisväärselt vähendada äravisatavat plasti hulka.

Pakendatud FSC sertifitseeritud paberisse.

1 arvustus tootele Skosh puhastusvahendi tablett 3 tk

  1. Liis

    Suurepärased tooted! Minu lemmik on üldpuhastusvahend – kasutan seda usinalt köögis ning see aitab hoida tööpindasid puhastena väga lihtsalt. Tagavarud võtavad mõnusalt vähe ruumi ning kasutamisel ei teki ebavajalikku pakendiprügi.

Lisa arvustus