Skosh puhastusvahendi tablett + korduskasutatav pudel

11,5012,90

Plastivabad puhastusvahendi tabletid koos taaskasutatud materjalidest valmistatud pudeliga on mugav viis ise puhastusvahend pudelisse valmis teha ja koristada kodu looduslike vahenditega.

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja

Toote kirjeldus

Skosh innovaatilised puhastustabletid aitavad vähendada igapäevast plasti hulka Sinu elus. Puhastustabletid on välja töötatud koostöös Lundi ülikooli spetsialistidega, et saavutada efektiivne tulemus loodussõbralike koostisosadega.

Puhastusvahendi tabletid ei sisalda toksilisi aineid ega jäta pindadele ohtlikke jääke. Need on täielikult biolagunevad ja vegan koostisosadest. Skosh toodetel ei ole tugevat lõhna, seepärast on need väga hästi sobivad just siis, kui soovid, et kodu ei jääks pärast koristamist vahendi järele lõhnama. Ainult looduslikud lõhnaained teevad need sobivaks nii laste kui koduloomadega majapidamisse.

Mugav, kerge, vastupidav ning kvaliteetse pihustisüsteemiga pudel on valmistatud 100% taaskasutatud materjalist ning ühte pudelt saad kasutada lõpmatuseni.

Sisaldab 1 puhastustabletti ja 1 korduskasutatavat pudelit 500 ml vahendi tegemiseks.

Klaasipuhastusvahend eemaldab kerge vaevaga mustuse ja sõrmejäljed klaas- ning peegelpindadelt. Sobib klaasi, peeglite, akende ja roostevabade pindade puhastamiseks. Neutraalne pH tase (pH 5) ja naturaalsed soolad aitavad peeglid ja aknad jätta täielikult triipudevabaks. Klaasipuhastusvahendil on värsked ookeani lõhnanoodid.

Koostisosad: Citric acid, sodium hydrogen carbonate, anionic surfactant (5-15%), sodium sulfate, sodium benzoate, colouring, and essential oils.

Üldpuhastusvahend eemaldab tänu kõrgele pH tasemele (pH 9) hõlpsasti tugeva mustuse ja rasva kõikidelt pindadelt. Sobib kasutamiseks erinevatel pindadel: graniit, kvarts, laminaat, tehisplaadid, pliidiplaat, valamud, roostevaba teras, grillid, keraamilised plaadid. Võib kasutada ka nõude pesemiseks. Mitte kasutada marmori, loodusliku kivi ja puidu puhastamiseks.

Koostisosad: Citric acid, sodium carbonate, anionic surfactant (5-15%), colouring, and essential oils.

Vannitoa puhastusvahendi madal pH tase (pH 2-4) tagab katlakivi, veeplekkide ja rooste tõhusa eemalduse kõikidelt vannitoa pindadelt. Sobib dušinurga, tualettpoti, kraanikausi ja vannitoaplaatide puhastamiseks. Mitte kasutada marmori, naturaalse kivi ning puidu puhastamiseks.

Koostisosad: Citric acid, maleic acid, sodium sulfate, sodium hydrogen corbonate, anionic surfactant (5-15%), colouring and essential oils.

Valmistatud Rootsis.

Kõige parema tulemuse saad kui lahustad ühe Skoshi tableti 500 ml veega.

Täida pudel sooja veega (tablett on juba pudelis) ning lase lahustuda. Lahustumine võib aega võtta kuni 5 minutit sõltuvalt vee temperatuurist. Keera pihustiga kork peale ning puhastusvahend on kasutamiseks valmis.

Puhastusvahend on lahustatuna efektiivne kuni 6 kuud. Ühte ja sama pudelit saad korduvalt tableti ja uue vedelikuga täita ning seetõttu märkimisväärselt vähendada äravisatavat plasti hulka.

Puhastustablett on pakendatud FSC sertifitseeritud paberisse.
Pudel on valmistatud 100% taaskasutatud plastikust (PCR).

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Skosh puhastusvahendi tablett + korduskasutatav pudel”