Stojo kokkuvolditav kohvitops 355 ml

17,90

(1 ülevaade)

Stojo kokkuvolditav kohvitops on funktsionaalse disainiga – stiilne välimus ja kompaktne disain.

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja
Kategooria: , , , , , Tootekood: 311300027 Kaubamärk:

Toote kirjeldus

Stojo kohvitopsi on väga mugav kasutada ja kokkuvoldituna võtab see kotis vähe ruumi. See tops on ideaalne kaasas kandmiseks ning kunagi ei pea muretsema, et see kotti ei mahu. 
355 ml suurune kohvitops on sobiv nii spontaanseks tassiks kohviks kui teeks. See aitab vältida ühekordsete topside tarbimist.
Stojo tops on valmistatud kõrgekvaliteedilisest plaatinasilikoonist.

✔️ Sobib nii külmadele kui kuumadele jookidele.
✔️ BPA-, plii- ja ftalaadivaba.
✔️ Liimi- ja kemikaalidevaba.
✔️ Joomisavas õhu- ja lekkekindel tihend.
✔️ Sobib levinumatesse topsihoidjatesse.

 

Maht:
355 ml

Mõõdud:
Kaane diameeter 9 cm
Põhja diameeter 5,3 cm
Kõrgus (avatuna) 12,7 cm
Kõrgus (kokkupanduna) 5,1 cm
Kaal 113 g

Materjal:
Tops plaatinasilikoonist (LFGB sertifikaadiga, kõrgeimatele toiduohutusnõuetele vastav)
Kork ja kuumaümbris polüpropüleenist (PP #5)

Valmistatud vastutustundlikult Hiinas.

Kokkuvolditavat topsi on kerge pesta. Enne esimest kasutuskorda loputa tops üle.
Pärast kasutamist eemalda kork ja kuumaümbris. Topsi ja kaant võib pesta nõudepesumasinas. Aseta ainult ülemisele restile. Kasuta looduslikku või leebetoimelist nõudepesumasina vahendit/tablette. Käsitsi pese sooja vee ja leebetoimelise nõudepesuvahendiga. Pese alati võimalikult kiiresti pärast kasutamist, et vältida lõhnade külge jäämist ja toote värvi pigmenteerumist.

Juhul kui aja jooksul tekib topsi sisekülgedele joogist tingitult pigmenteerumist, puhasta sisepinda sooda, sidrunhappe ja/või äädikaga.

Topsi kokku panemine kaasas kandmiseks:
Eemalda kuumaümbris ja kork, lükka tops kahe käe vahel kokku nagu voldik. Sisesta kuumaümbris topsi põhja alla ja keera peale kork.

Topsi lahti võtmine kasutamiseks:
Eemalda kuumaümbris topsi põhja alt ja keera lahti kork. Tõmba tops kahe käega lahti, aseta selle ümber kuumaümbris ja keera kork topsi suu peale tagasi. Veendu, et topsi suu ja kaane sisemine äär oleksid kuivad, et tagada lekkekindlus.

Kui topsis on kuum jook, kasuta alati kuumaümbrist, et vältida põletust. Ära täida topsi üle ülemise mõõdujoone. Ära pane topsi kokku, kui see on vedelikuga täidetud. Ära pigista topsi, kui see on täidetud kuuma joogiga. Ära kasuta topsi termosena. Ära lase lastel ilma järelvalveta topsi kuuma joogiga täidetuna kasutada.

Papist karp

1 arvustus tootele Stojo kokkuvolditav kohvitops 355 ml

  1. kkajalainen

    Mul on ülimalt hea meel, et selle toote Eestist, Tallinnast leidsin. Käisin igaksjuhuks poes kohapeal vaatamas ja hea, et käisin. Polnud kindel mis suuruses tops valida, see 355ML tundus veebis nii pisike aga kohapeal ideaalne. Järgmine suurus 473ML on ka veel ok, aga juba kohmakam. Ja see kõige suurem 709ML, nagu ämber. Oma ostuga olen väga rahul, valisin värvi “sage”.
    Disain on ilus, mahub kenasti käekotti, tundub kvaliteetne. Ei leki ega kõrveta käsi. Testitud Circle K ja Terminal bensukates, väiksem kohvi (L) mahub topsi ideaalselt. Lihtne pesta ja kasutada. Väga hea ost! <3

Lisa arvustus