Stojo kokkuvolditav kohvitops 710 ml

27,90

(1 ülevaade)

Stojo kokkuvolditav kohvitops on funktsionaalse disainiga – stiilne välimus ja kompaktne disain.

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja
Kategooria: , , , , Tootekood: 311300029 Kaubamärk:

Toote kirjeldus

Stojo kohvitopsi on väga mugav kasutada ja kokkuvoldituna võtab see kotis vähe ruumi. See tops on ideaalne kaasas kandmiseks ning kunagi ei pea muretsema, et see kotti ei mahu.

709 ml suurune kohvitops on Stojo valikus kõige suurem. Topsil on kaasas kõrs, et oleks hea mugav pritsmevabalt juua. Suur tops sobib tänu sellele ka ideaalselt mahlade ja smuutide joomiseks. Stojo tops aitab vältida ühekordsete topside tarbimist.
Stojo tops on valmistatud kõrgekvaliteedilisest plaatinasilikoonist.

✔️ Sobib nii külmadele kui kuumadele jookidele.
✔️ BPA-, plii- ja ftalaadivaba.
✔️ Liimi- ja kemikaalidevaba.
✔️ Joomisavas õhu- ja lekkekindel tihend.
✔️ Sobib levinumatesse topsihoidjatesse.

Maht:
710 ml

Mõõdud:
Kaane diameeter 11,4 cm
Põhja diameeter 7,1 cm
Kõrgus (avatuna) 15,6 cm
Kõrgus (kokkupanduna) 6,4 cm
Kõrre pikkus 18,7 cm, diameeter 1,2 cm
Kaal 292 g

Materjal:
Tops ja kõrs plaatinasilikoonist (LFGB sertifikaadiga, kõrgeimatele toiduohutusnõuetele vastav)
Kork ja kuumaümbris polüpropüleenist (PP #5)

Valmistatud vastutustundlikult Hiinas.

Kokkuvolditavat topsi on kerge pesta. Enne esimest kasutuskorda loputa tops üle.
Pärast kasutamist eemalda kork ja kuumaümbris. Topsi võib pesta nõudepesumasinas. Aseta ainult ülemisele restile. Kasuta looduslikku või leebetoimelist nõudepesumasina vahendit/tablette. Käsitsi pese sooja vee ja leebetoimelise nõudepesuvahendiga. Pese alati võimalikult kiiresti pärast kasutamist, et vältida lõhnade külge jäämist ja toote värvi pigmenteerumist.
Juhul kui aja jooksul tekib topsi sisekülgedele joogist tingitult pigmenteerumist, puhasta sisepinda sooda, sidrunhappe ja/või äädikaga.

Topsi kokku panemine kaasas kandmiseks:
Eemalda kuumaümbris ja kork, lükka tops kahe käe vahel kokku nagu voldik. Sisesta kuumaümbris topsi põhja alla ja keera peale kork.

Topsi lahti võtmine kasutamiseks:
Eemalda kuumaümbris topsi põhja alt ja keera lahti kork. Tõmba tops kahe käega lahti, aseta selle ümber kuumaümbris ja keera kork topsi suu peale tagasi. Veendu, et topsi suu ja kaane sisemine äär oleksid kuivad, et tagada lekkekindlus.

Kui topsis on kuum jook, kasuta alati kuumaümbrist, et vältida põletust. Ära täida topsi üle ülemise mõõdujoone. Ära pane topsi kokku, kui see on vedelikuga täidetud. Ära pigista topsi, kui see on täidetud kuuma joogiga. Ära kasuta topsi termosena. Ära lase lastel ilma järelvalveta topsi kuuma joogiga täidetuna kasutada.

Papist karp

1 arvustus tootele Stojo kokkuvolditav kohvitops 710 ml

  1. Kelly Lunter (toote omanik)

    Võtsin selle suuruse, kuna väiksem ei ole päris 500ml ehk mõnest kohast pooleliitriseid jooke võtta ei saa. Ehk ka kokkuvolditavana on natuke suurem, kui teised stojo topsid. Toimib, nagu ette nähtud – asendab ühekordseid kohvitopse. Kannan kotis kogu aeg ning vajadusel panen kokku ja saan oma joogi topsi ning üks kohvitops vähem läheb prügisse. Ei leki. Kohvilõhn jääb külge, aga see on pigem väike asi. Meeldib, et ka kõrs tuli kaasa.

Lisa arvustus