TIO vahetatava peaga hambahari

4,00

TIO vahetatava peaga hambahari on korduvkasutatav jätkusuutlik hambahari. Komplekti kuulub ka ümbriskarp.

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja
Kategooria: , , , , , , , Tootekood: TIO_vah_hari Kaubamärk:

Product Description

TIO vahetatava peaga hambahari on innovaatiline lahendus sama hambaharja kasutamiseks pikema aja jooksul, vahetades vastavalt vajadusele harjasepead.

Hambahari on valmistatud keskkonnasõbralikust bioplastist ja tänu vahetatavale peale saab sama hambaharja vart kasutada korduvalt ja pikki aastaid.

Hambaharjaga kaasas olev reisiümbris on hügieeniline lahendus hambaharja kaasa võtmiseks. See hoiab harjasepea puhtana ja kaitseb harjaseid. Reisiümbris on valmistatud suhkruroost.

Hambaharja harjased koosnevad 100% taastuvast materjalist, sest need on valmistatud riitsinusõlist. Riitsinuse taimed ei vaja kasvamiseks märkimisväärselt vett ega maapinda, seetõttu on see tooraine jätkusuutliku põllumajanduse põhimõtetele vastav.

Hambaharja pea on valmistatud FSC sertifikaadiga puidust ning biolagunev. See komposteerub ka vastavalt EL sertifikaadile EN13432. Ei sisalda plasti ja on BPA-vaba.

Hambaharja vars on valmistatud suhkruroost tehtud bioplastist. Üks tonn sellist taastuvat toormaterjali suudab kasvamise ajal siduda 3,09 tonni CO2-te, vähendades nii kasvuhoonegaaside hulka õhus. Vars on ergonoomilise kujuga ja mugav käes hoida.

Mõõdud:
pikkus 20 cm

Materjal:
FSC sertifikaadiga puit, riitsinusõli, bioplast

Valmistatud Saksamaal.

Hambaharja on soovitatav vahetada iga 3 kuu tagant.

Suhkruroost valmistatud reisiümbris hambaharja kaasas kandmiseks.

Additional Information

Valik

hall/pehmed harjased, roheline/keskmised harjased, roosa/pehmed harjased, sinine/keskmised harjased

Brand

TIO

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “TIO vahetatava peaga hambahari”