TOPI Natural looduslik veekindel sprei jalatsitele

15,90

(1 ülevaade)

TOPI Natural tooted kaitsevad ja toidavad nahka ning muid materjale vee ja plekkide eest, pikendades kingade, jakkide, saabaste ja teiste toodete eluiga.

3 laos

Lisa soovinimekirja
Lisa soovinimekirja

Product Description

TOPI Natural looduslik veekindel sprei jalatsitele on hüdrofoobne pihus, mis loob vastupidava ja hingava tõkke tõrjumaks tõhusalt vedelikke ja plekke. Veepõhist pihust on ohutu kasutada kõikidel materjalidel ja see muudab jalanõude puhastamise lihtsamaks.

Sobivad kasutuskohad

Tänu veepõhisele koostisele sobib vetthülgavust andev sprei ideaalselt enamikele nahast, sealhulgas seemisnahast ja nubukist, kangast ja kunstmaterjalidest jalanõudele.
Samuti sobib ka hästi väli- ja vabaajariietele.

Kogus:
160 ml

Koostis: aqua, sodium silicate.
Eksklusiivne retsept, mida ei ole klassifitseeritud kahjulikuks, tuleohtlikuks ega ohtlikuks. Sisaldab ainult looduslikke komponente.

Toodetud Eestis.

Puhastage jalanõud tolmust ja mustusest. Piserdage kaitsevahend ühtlaselt jalanõudele. Laske kuivada ja vajadusel korrake. Kahe kihi pealekandmine annab pikemaajalise kaitse.

Silma sattumisel loputada rohke veega. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida päikese ja külmumise eest.

Taaskasutatud alumiiniumist pihustiga pudelis.

Additional Information

Brand

TOPI Natural

1 arvustus tootele TOPI Natural looduslik veekindel sprei jalatsitele

  1. aetmaarja (toote omanik)

    Töötab suurepäraselt! Laste varbad jäävad porilombis täitsa kuivaks. Pealegi on see tõesti lõhnavaba. Ei olegi vaja jalanõusid rõdul töödelda. Või toas kasutades pärast tundide kaupa kodu õhutada.

Lisa arvustus