Mahedast sojavahast, kohalikust mesilasvahast ja naturaalsest rapsivahast kvaliteetsed käsitööna valminud küünlad.

100% naturaalne ja keskkonnasõbralik vaha põleb puhtalt ja neist küünaldest ei eraldu põledes kahjulikku tahma.

***

Miks valida just mesilasvahast küünlad?

Õhk, mida hingame, sisaldab miljardeid elektriliselt laetud osakesi, mida nimetatakse positiivseteks ioonideks. Positiivsed ioonid aitavad meil hapnikku omastada ning mõjutavad seetõttu meie elu ja heaolu. Õhus olevad positiivsed ioonid võivad mõjutada meie meeleolu, energiat ja tervist. Liiga palju positiivseid ioone paneb meid ennast halvasti tundma ja nad on koormatud toksiliste osakeste ja allergeenidega. Negatiivsed ioonid seevastu tasakaalustavad õhku, suurendades negatiivsete ja positiivsete ioonide suhet, mis on puhta õhu ideaalne ja vajalik stsenaarium.

Negatiivsed ioonid on looduslikud õhupuhastid, mis puhastavad õhku tolmust, hallitusest, bakteritest, viirustest ja muudest saasteainetest. Enamik õhusolevaid saasteaineid sisaldavad palju positiivselt laetud osakesi ja aatomimaailmas tõmbavad vastandid ligi. Seega kui negatiivsed ioonid haaravad õhusolevatest saasteainetest, muutuvad nad õhus püsimiseks liiga raskeks ning langevad põrandale, kus me need seejärel ära koristame.

Mida rohkem negatiivseid ioone õhus on, seda paremini me end tunneme. Mesilasvaha küünal on ainus küünal, mis toodab negatiivseid ioone (teiste küünalde põletamine tekitab positiivseid ioone).

Näitan kõiki 3 tulemust