Agreena innovatiivsed 3-1 silikoonist küpsetuslehed on ainus toode turul, mis asendab ühteaegu nii toidukile, fooliumi kui küpsetuspaberi. Korduvalt kasutatav silikoonleht on toidukilele sarnaselt imeõhuke ja seetõttu kergelt käsitsetav. 100% puhtast plaatinasilikoonist valmistatud küpsetuspaber on ohutu toiduga kokkupuutel ja kuumas ahjus kasutamiseks ning kestab tavapärase kasutamise juures pikki aastaid.

Agreena silikoonlehed on patenteeritud toode, millel on kolm funktsiooni – katmine, pakkimine ja küpsetamine. Agreena tooted on testitud sõltumatus laboratooriumis Genfis, Šveitsis ning nende valmistamiseks kasutatud 100% plaatinasilikoon ületab FDA (Ameerika Ühendriikide Toidu- ja Ravimiamet) poolt toiduga kokku puutuvale silikoonile kehtestatud nõudeid.

Agreena tooted valmivad kontrollitud tootmisüksustes, kus töötajate õigused on tagatud ja mida auditeeritakse regulaarselt.

Agreena paneb suurt rõhku jäätmete tekke vähendamisele, süsinikuemissiooni madalana hoidmisele ning ümbertöödeldud materjalidest pakendite ning looduslike trükivärvide kasutamisele.

Näitan ainukest tulemust