Amazinc! sai alguse Tšehhis 2015. aastal pundi surfarite ja lumelauasõitjate visioonist luua täiesti looduslik päikesekaitsekreem, mis lisaks funktsionaalsusele on õrn nii meie naha kui ka meid ümbritseva looduse suhtes.

Kuna brändi loojad armastavad veeta aega looduses, olgu see siis ookeanis või mägedes, on nende suur soov kaitsta seda, mida nad isegi naudivad. Eesmärgiks luua tooteid, mis on ainult looduslikud ning mille tootmisel pole tekitatud keskkonnale asjatut kahju, soovib Amazinc! innustada ka teisi inimesi hoidma loodust.

Toodete koostiosade puhul on lähtutud põhimõtetest “vähem on rohkem” ja “lihtsuses peitub võlu”. Amazinc! tooted ei sisalda mineraalõli, parabeene, raskemetallide nanoosakesi, oksübensooni, avobensooni, triklosaani, parabeene, ftalaate ega muid mürgiseid kemikaale, mis on nii planeeti saastvad kui ka vähki tekitavad.

Põhiline fookus on suunatud võimalikult looduslike toodete tootmisele, aga olulisel kohal on ka tähelepanu pööramine plastireostuse vähendamisele. Amazinc! tooted on pakendatud vaid papist või alumiiniumist pakendisse, et vähendada ühekordselt kasutatava plasti kasutamist ning (mikro)plastireostust. Pakendid on kerged, kuid tugevad, mis teeb need ideaalseks just reisimiseks. Lisaks saab pakendeid täielikult taaskasutada.

Toodete seast leiad nii laia spektriga kui ka õrnatoimelisi mineraalseid päikesekaitseavahendeid, lisaks muid nahahooldustooteid nagu päevitusjärgne sprei või tahke kätekreem. Kõik valikus olevad tooted on julmusevabad ning enamik neist on vegan.

Näitan kõiki 11 tulemust