Circular&Co® on pärit Suurbritanniast ning kuulub ettevõttele ashortwalk. ashortwalk usub, et tänased jäätmed on homne tulevik ning on seetõttu pühendunud erinevatest jääkmaterjalidest uute toodete loomisele. Kõik ashortwalk-i tooted disainitakse, arendatakse ja toodetakse keskkonnasõbralikku ja -säästlikku eluviisi eesmärgiks seades.

Circular&Co® korduvkasutatavad kohvitopsid on 360-kraadise joomisavaga ja täielikult lekkekindlad.
Circular&Co® kuulub uue generatsiooni toodete hulka, mille puhul tänaseid jäätmeid nähakse homsete toodetena – see on osa ringmajandusest, kasutades neid materjale, mis meil juba ringluses on, üha uuesti ja uuesti läbi ümbertöötlemise, ümberdisainimise, korduvalt kasutamise ja jäätmete tekke vähendamise.

Iga 340ml Circular&Co®’i kohvitopsi valmistamiseks kulub 6 ühekordset ärakasutatud papptopsi. Kui iga kümnes kohvisõber vahetaks ühekordsete kohvitopside ostmise harjumuse ühe Circular&Co®’i vastu, oleks võimalik ümber töödelda umbes 50 miljonit kasutatud ühekordset topsi. Lisades sellele 50 miljardit kohvitopsi, mis jääb igal aastal maailmas ostmata, olekski olemas viis, kuidas hoida rohkem loodusressursse ning vähendada tekkiva prügi hulka.

Näitan ainukest tulemust