Eeriksaare talu peab au sees maad ja mulda, sest selles mullas on ka kõigi meie endi juured. Taimi kasvatatakse hoole ja armastusega puhtas pinnases  –  seda ei koormata tehisväetiste ja taimekaitsevahenditega.

Valides seemned, mis on pärit rikkumata mullas kasvanud taimedelt, hoolitsed kaudselt ka liigirikkuse säilimise eest, sest pakud oma valikutega puhast söögipoolist mesilastele ning teistele õienektarist toituvatele putukatele.

Mahe Eeriksaare tegeleb ka ürditaimede kasvatuse ja kuivatusega. Väeteede valik on rikkalik. Igal teesegul on oma eriline lugu, oma vägi, mis kosutab sinu tervist või toetab vaimset tasakaalu.

Ürditeed on kokku pandud Eeriksaare põldudel kasvatatud ürtidest või Viljandimaa looduses leiduvatest tervendava väega taimedest. Marjateedesse on segatud ka särtsakaid põhjamaiseid külmkuivatatud marju. Teesegud on alati meistri poolt kontrollitud, puhastatud ja segatud.

Asendades kaugelt  transporditava tee või kohvi kasvõi mõnel joogikorral kohaliku puhta taimeteega säästad keskkonda, aitad leevendada kliimamuutuste mõju ja toetad kohalikku mahetootmist.

Iga tassitäis, millega oma kõhule pai teed, on olnud ka osake sumiseja toidulauast.

Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.