Mulieres on kodumaine puhastus- ja pesupesemisvahendite bränd, mille tooted on biolagunevad, 99,97 % looduslikest koostisosadest ja parabeenivabad.

Mulierese tooteid ei ole testitud loomadel ning kõik koostisosad on 100% taimset päritolu. Seetõttu on neile omistatud rahvusvaheline Vegan Society sertifikaat.

ECOCERT on Euroopa üks rangematest ja mainekamatest standarditest, mis on globaalselt kõige tunnustatumaid sertifikaate. ECOCERT on Mulieres toodetele väljastanud loodustoodete sertifikaadi „EcoCert natural detergent, made with ORGANIC“, mis kinnitab pesugeelide, üldpuhastusvahendite ning tootmissüsteemide vastavust säästva arengu standardile. EcoCert sertifikaat kinnitab, et Mulieres tooted on biolagunevad, koostisosad on 99,97% looduslikku päritolu ja 10,26% kogu koostisosadest pärineb mahepõllumajandusest.

Mulierese lõhnastamata pesugeelil ja üldpuhastusvahendil on Eesti Allergialiidu märgis, mis tõestab, et need on ohutud, usaldusväärsed, lõhnaaineteta ning ei sisalda ärritavaid või ülitundlikkust põhjustavaid aineid. Ükski toode ei sisalda parabeene, naftatooteid, sünteetilisi lõhna-, värvi- ega säilitusaineid.

Näitan ainukest tulemust